Gwiazdy narzekają na pokaz La Manii: Olejnik stała, Lewandowska i Pazura na jednym krześle

Nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Do tej pory, gdy gwiazdom jakaś branżowa impreza się nie podobała, wymieniały krytyczne uwagi jedynie między sobą. Wczorajszy pokaz La Manii przełamał jednak tę barierę. W gronie narzekających na środowe wydarzenie była Joanna Horodyńska . Na swoim Facebooku narzekała, że kreacje musiała oglądać z perspektywy... toalety.

Joanna Horodyńska.Joanna Horodyńska. Facebook.com Facebook.com

Joanna Horodyńska.Joanna Horodyńska. Facebook.com Facebook.com

Joanna Horodyńska.Joanna Horodyńska. Kapif Kapif

W prostych, celnych zdaniach na swoim blogu wypunktowała zaniedbania organizacyjne także Ewa Wojciechowska . Przy okazji dostało się niektórym gościom, których zachowanie nie było do końca eleganckie.

Zaproszeń rozesłano 1000, a miejsc siedzących było 250 - czytamy. - Większość gości przyszła na pokaz na godzinę przed jego rozpoczęciem i dokładnie tak, jak wczoraj pisałam, zaczęli zdejmować kartki nazwiskami w pierwszych rzędach i spokojnie siadać. Na prośby obsługi, że miejsca są zarezerwowane dla mediów i gwiazd, jedna z pań tonem nieznoszącym sprzeciwu odpowiedziała: "Proszę pana, kto pierwszy, ten lepszy!".

Dalej Wojciechowska szczegółowo opisuje, które z gwiazd musiały oglądać pokaz w partyzanckich warunkach.

Monika Olejnik stała, a Joanna Horodyńska w pięknej sukience siedziała na schodach. Tomasz Jacyków natomiast prosił mnie, żebym koniecznie wspomniała o "postawie" Edyty Pazury , która, gdy okazało się, że nie ma dla niej miejsca, spokojnie stanęła pod ścianą. Kiedy potem jednak wróciła do nas, i razem z Anną Lewandowską we trójkę siedziałyśmy na dwóch krzesłach, Tomasz mówił do niej: "Za skromna jesteś, moja droga! Trzeba było zrobić awanturę i zażądać krzesła!". Stał również Kuba Wojewódzki .

Anna LewandowskaAnna Lewandowska WBF WBF

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

Jedną z celebrytek, które przyszły na pokaz bez zaproszenia i usiadły w pierwszym rzędzie, była Katarzyna Skrzynecka - informuje portal Afterparty.pl.

Jej obecność zdziwiła wszystkich zgromadzonych - ciężko bowiem uznać ją za ikonę stylu, którą można utożsamiać z eleganckimi i klasycznymi projektami La Manii - czytamy.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka Kapif Kapif

Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.