Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz zrobiły sobie słit focię

Nowa przyjaźń w show-biznesie.

Ewa Chodakowska to najsłynniejsza trenerka Polek. Jest coraz bardziej popularna i słusznie to wykorzystuje do promocji swoich nowych projektów. Wczoraj wróciła z Włoch, gdzie odpoczywała z narzeczonym. Ale poza tym, że zwiedzała piękne miejsca, spotkała się też z dyrektorem domu mody La Mania,  Joanną Przetakiewicz .

Spędziłam bajecznie weekend we wspaniałym towarzystwie... pracujemy nad wspólnym projektem, który niesie ze sobą piękny cel. Joasię znam od roku i nie jest to znajomość oparta na obdarowywaniu mnie prezentami (...) Wszystko wyjaśni się we wrześniu. NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ! Wiem, że będziemy wspólnie celebrować ten czas... Ja z Wami, a Wy ze mną!! :)) - napisała na swoim Facebooku gwiazda.

Spędziłam bajecznie weekend we wspaniałym towarzystwie... pracujemy nad wspólnym projektem, który niesie ze sobą piękny cel. Joasię znam od roku i nie jest to znajomość oparta na obdarowywaniu mnie prezentami (...) Wszystko wyjaśni się we wrześniu. NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ! Wiem, że będziemy wspólnie celebrować ten czas... Ja z Wami, a Wy ze mną!! :)) -  napisała Chodakowska  na swoim Facebooku.

Ewa Chodakowska, Joanna Przetakiewicz.Ewa Chodakowska, Joanna Przetakiewicz. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Screen z Facebook.com

Ewa Chodakowska z mężem.Ewa Chodakowska z mężem. Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Co planują te dwie przedsiębiorcze kobiety? Czekamy na wrzesień!

Zobacz wideo

npro

Więcej o: