Boją się słońca, świń i... wieszaków na ubrania. Te gwiazdy mają naprawdę dziwne fobie

Gwiazdy boją się wszystkiego - od kwiatów doniczkowych po wieszaki na ubrania. Przekonajcie się, co wywołuje dreszcze i efekt obrzydzenia u sław.
Kylie Minogue. Kylie Minogue. East News

Kylie Minogue

Kylie Minogue boi się wieszaków na ubrania. W "Elle UK" wyznała:

Nie lubię ich dźwięku, kiedy wkładam je do garderoby.
Katie Holmes w show Jaya Leno przyznała, że przerażają ją szopy. Opowiedziała, jak zareagowała na spotkanie z tym zwierzęciem: Katie Holmes w show Jaya Leno przyznała, że przerażają ją szopy. Opowiedziała, jak zareagowała na spotkanie z tym zwierzęciem: "Nie wiedziałam, co robić, po prostu stałam i wyłam". EastNews

Katie Holmes

Katie Holmes w show Jaya Leno przyznała, że przerażają ją szopy. Opowiedziała, jak zareagowała na spotkanie z tym zwierzęciem.

Nie wiedziałam, co robić, po prostu stałam i wyłam.

Kristen Stewart

Kristen Stewart bardzo boi się jeździć konno. Problematyczne, biorąc pod uwagę, że w filmie "Królewna Śnieżka i Łowca" musiała to robić.

Musiałam skakać z klifów i jeździć konno. Byłam naprawdę niezadowolona z tego, że musiałam to zrobić. Nie lubię tego, nie cierpię - wyznała.

Grunt, że Kristen nie boi się wampirów.

Kelly Osbourne

Kelly Osbourne cierpi na haptofobię, czyli lęk przed dotykiem. Artystka boi się wszystkich rąk wychylanych w jej stronę w trakcie koncertów. Jej brat wyznał:

Jedyne co wystarczy zrobić, to dotknąć jej obojczyka. To niezwykłe, że od razu zaczyna wymiotować.
Jennifer Aniston. Jennifer Aniston. Reuters

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston chorobliwie boi się latać.

U mnie strach wywołuje start samolotu, ponieważ nie rozumiem, jak samolot wzbija się ku górze. Słyszałam o aerodynamice, prędkości i silnikach.  Może jestem osobą lubiącą kontrolę, jednak aktualnie boję się tego znacznie bardziej niż w przeszłości - wyznała.
Tyra Banks. Tyra Banks. Agencja Gazeta

Tyra Banks

Tyra Banks ma udokumentowaną delfinofobię, która jest pozostałością lęku z dzieciństwa. Ujawniła się z tym podczas nagrywania talk show w wodzie.

Miałam sny, w których byłam w basenie z delfinami, które mnie uderzały. Bardzo się bałam - powiedziała.

Nicki Minaj

Nicki Minaj obsesyjnie boi się otwartych drzwi samochodu. Lęk ten rozwinął się w dzieciństwie:

kiedy jej ojciec źle traktował mamę. Jednego razu wyprowadził mamę Nicki z otwartego samochodu i ciągnął wzdłuż dwóch bloków. Po tym mam fobię otwartych drzwi. Za każdym razem, gdy jestem z mamą, zamykam drzwi, chcę ją chronić.kiedy jej ojciec źle traktował mamę.
Jednego razu wyprowadził mamę z otwartego samochodu i ciągnął wzdłuż dwóch bloków. Po tym mam fobię otwartych drzwi. Za każdym razem, gdy jestem z mamą, zamykam drzwi, chcę ją chronić - przyznała.

Kris Jenner

Kris Jenner nie boi się pająków, ciemności czy duchów. Matka Kim Kardashian panicznie boi się sikać w miejscach publicznych. Przeraża ją, że ktoś może to słyszeć. Doprawdy dziwne.

Hilary Duff. Hilary Duff. AT

Hilary Duff

Hilary Duff jest prawdziwą pedantką. Panicznie boi się brudu. Każdego wieczora przed snem dokładnie sprząta swój pokój.

David Beckham

David Beckham w "Esquire" powiedział, że męczy go dziwna obsesja.

Posiadam to obsesyjno-nałogowe zaburzenie, gdzie wszystko musi stać w linii prostej lub parami. Kiedy wkładam colę do lodówki, a nie ma ona swojej pary, potrafię włożyć ją do szafki.
Orlando Bloom. Orlando Bloom. Agencja Forum

Orlando Bloom

Orlando Bloom boi się świń, cierpi na pyreksjofobię. Raz podczas kręcenia filmu "Królestwo niebieskie", gdy świnia wyszła z zagrody, aktor wpadł w panikę i uciekał przerażony.

Woody Allen

Woody Allen posiada wiele fobii, jedną z nich jest strach przed światłem słonecznym. To główny powód jego wiecznie jasnej karnacji. Poza tym nie lubi dzieci, ma lęk wysokości, przerażają go zwierzęta, jaskrawe kolory, insekty i tunele. Allen boi się również, że masło orzechowe przyklei mu się do podniebienia (arachibutyrophobia).

Kim Basinger. Kim Basinger. Agencja Gazeta

Kim Basinger

Aktorka Kim Basinger cierpiała na agorafobię, czyli strach przed wolną przestrzenią. Jednak jej córka pomogła wyzbyć się tej choroby.

Puff Diddy. Puff Diddy. Forum

Diddy

Diddy przyznał się, że brzydzi się dłuższym drugim palcem u stopy. Gdy zadano mu pytanie, jak sprawdza, czy dziewczyny mają dobre palce, odpowiedział:

Na pierwszej randce staram się zawsze zobaczyć, czy drugi palec u stopu jest dłuższy. Mogę nie pocałować dziewczyny, ale zawsze sprawdzam, czy jej palce są ok.
Matthew Mcconaughey. Matthew Mcconaughey. AP

Matthew McConaughey

Aktor Matthew McConaughey wyznał, kiedy czuje lęk.

Nie lubię drzwi obrotowych i naprawdę nie lubię tego uczucia, kiedy prowadzę samochód i wjeżdżam do tunelu. Tracę widoczność, nie widzę, co jest przede mną, nie wiem, czy nie ma wypadku.
Christina Ricci. Christina Ricci. East News

Christina Ricci

One są brudne! Jestem przerażona, gdy muszę dotknąć choćby jednego. Szczerze mówiąc, omijam je z daleka.

Christina Ricci oznajmiła, że panicznie brzydzi się kwiatów doniczkowych. Dziwna sprawa...

Więcej o: