Kto jest biologicznym OJCEM dzieci Michaela Jacksona? Podobny?

Udzielił szczerego wywiadu.

Dzieci Michaela Jacksona dorastały w niemal bajecznym otoczeniu, ale wokalista pieczołowicie chronił je przed mediami. Po jego śmierci na jaw wypływają coraz bardziej szokujące informacje. Brytyjski komik, Mark Lester, udzielił niedawno wywiadu w magazynie People, w którym ogłosił, że bardzo możliwe jest, że to właśnie on jest biologicznym ojcem dzieci Jacksona. Michael miał trójkę dzieci: Prince Michaela, Paris i Prince Michaela II, który nazywany jest Blanket.

Prince Michael Jackson, Paris Jackson, Prince Michael Jackson II (Blanket).Prince Michael Jackson, Paris Jackson, Prince Michael Jackson II (Blanket). Bulls Bulls

Marc Lester i Michae Jackson poznali się, kiedy obaj byli dziecięcymi gwiazdami. Przyjaźnili się przez 30 lat. W trakcie ich znajomości Jackson złożył Lesterowi dziwną prośbę, o której komik opowiedział w wywiadzie:

Pamiętam, jak Michael zadzwonił do mnie  i zapytał. "Nie masz żadnych trudności z płodnością, prawda?". Powiedział to pół żartem, pół serio, więc ja też zażartowałem, "Po prostu patrzę na moją żonę, a ona zachodzi w ciążę ". Potem w tym samym tonie zapytał, czy mu pomogę. Początkowo  myślałem, że ta prośba dotyczy jego byłej żony Debbie Rowe, więc pomyślałem: "Nie sądzę". Jakiś rok później zaproponował, żebym został dawcą nasienia, a ja się zgodziłem - wyznał w rozmowie w People, którą przytacza Mirror.co.uk.

Mark Lester.Mark Lester. BULLS BULLS

Wygląda na to, że wszystko było dokładnie zaplanowane:

Michael zorganizował dla mnie spotkanie w klinice w Londynie. To było dziwne.  Odwiedziłem ją kilka razy, aby oddać nasienie i nigdy więcej o tym nie rozmawialiśmy. To była bardzo dziwna prośba, ale dopóki Michael żył, nigdy o tym nie myślałem - powiedział.

Michael Jackson, Paris Jackson, Michael Jackson jr.Michael Jackson, Paris Jackson, Michael Jackson jr. SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Dzieci komika i Michaela bardzo dobrze się znały:

Z każdym razem, kiedy Michael przyjeżdżał do Wielkiej Brytanii, co miało miejsce co najmniej 6 razy do roku, zabierałem także swoje dzieci, żeby zobaczyły się z jego dziećmi. Zawsze dobrze się dogadywały i bawiły ze sobą - zdradził.

REUTERS

Wszystko się zmieniło po śmierci Jacksona, kiedy komik przestał mięć kontakt z dziećmi Michaela. Wtedy ktoś z jego otoczenia uzmysłowił mu, że to on może być biologicznym ojcem dzieci gwiazdy pop:

Wtedy zauważyłem podobieństwo pomiędzy swoimi dziećmi, a Jacksona. Moja córka Olivia wygląda zupełnie jak Paris. Ludzie także zauważyli podobieństwo pomiędzy mną, kiedy byłem mały, a Paris - wyznał.

Marc Lester z córką, Harriet.Marc Lester z córką, Harriet. LANE ERICCSON-PHOTOLINK.NET/Lane Ericcson-PHOTOlink.net LANE ERICCSON-PHOTOLINK.NET/Lane Ericcson-PHOTOlink.net

Marc Lester.Marc Lester. EAST NEWS/ EAST NEWS/

Komik próbował skontaktować się z rodziną Jacksona, ale kiedy wyjaśnił, o co chodzi, przestali odbierać od niego telefony. Dlatego opowiedział o sprawie w mediach. Teraz komik marzy o tym, aby przeprowadzić testy genetyczne, które rozwieją wszelkie wątpliwości:

Nie zrobię badań DNA bez zgody dzieci, ale kiedy osiągną właściwy wiek, co nastąpi już niedługo, wtedy zdecydują, czy chcą bym je zrobił. Decyzja należy do nich. Nie chcę im mówić, co mają robić, chcę po prostu znów byc dla nich ojcem chrzestnym, którym uczynił mnie Michael.

Paris Jackson.Paris Jackson. AP AP

Widzicie podobieństwo?

Prince Michaela Jackson, Mark  Lester.Prince Michaela Jackson, Mark Lester. AP/ East News AP/ East News

Paris Jakcson, Mark Lester.Paris Jakcson, Mark Lester. AP/ East News AP/ East News

Prince Michael II (Blanket), Mark Lester.Prince Michael II (Blanket), Mark Lester. Bulls/ East News Bulls/ East News

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.