Paris Jackson już nie jest dziewczynką. 15-letnia córka Michaela Jacksona chętnie korzysta z portali społecznościowych i publikuje na nich prywatne zdjęcia. Ostatnio udostępniła takie, na którym ma podziurawioną koszulkę Pink Floyd i sztuczne tatuaże, jeszcze wcześniej pochwaliła się kolczykiem-taperem.
screen z Twitter
Jednak na jej Twitterze znajdziemy też inne zdjęcia: robione przed lustrem, z kubkiem herbaty czy z przyjaciółmi.
screen z Twitter
Teraz Paris nie jest już grzeczną dziewczynką. Jeszcze kilka lat temu wolała spinki we włosach zamiast kolczyków w uszach:
Splash News/East News
Ufarbowała też włosy na kruczą czerń:
Pr Photos
Zaledwie kilka lat wcześniej wyglądała o wiele skromniej niż teraz:
Fot. Matt Sayles AP
W wywiadzie dla amerykańskiego wydania "Glamour", Paris zwierzyła się, że tęskni za ojcem:
Powiedziała też, że chciałaby zostać aktorką lub piosenkarką. Dostała już nawet rolę w swoim pierwszym filmie "Lundon's Bridge and the Three Keys".
Córka Jacksona zasłynęła w ubiegłym roku brawurową ochroną swojej rodziny przed rządnym majątku króla pop, rodzeństwem jej ojca. Janet Jackson, ciotka Paris i siostra Michaela chciałaby jego dzieci opuściły dom, w którym mieszkały. Ponadto zależało jej na podważeniu testamentu, w którym nie została uwzględniona.
Wychowywała się w trudnym środowisku, z ojcem, który był największą gwiazdą muzyki pop, trwonił pieniądze bez opamiętania i ciągle czuł się dzieckiem. Aż dziw, że jest normalną nastolatką. Teraz Paris jest spadkobierczynią fortuny ojca: miliarda dolarów, chociaż są one kontrolowane przez opiekuna i nie dostanie do nich pełnego dostępu dopóki nie ukończy 40 lat.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
To był pierwszy w Polsce pokaz słynnego projektanta! I przyciągnął gwiazdy, które rzadko bywają
Szyc otworzył restaurację. Kto pojawił się na inauguracji jego lokalu? Oczywiście tłumy gwiazd!
Wojewódzki z dziewczyną, Kożuchowska z mężem i piękna Nizińska. Kto przyszedł na premierę "Kto się boi Virginni Woolf"
Nie pałac ani nie apartament. Tak naprawdę wygląda dom Donalda Tuska
Królikowski pokazał się publicznie pierwszy raz od czasu rozwodu. Tak się zachowywał
Czwórka dzieci, pies na kolanach, a Hyży prowadzi i nagrywa relację. "To nie tylko kwestia łamania przepisów"
Bliżej jej do Kwaśniewskiej niż do Dudy, ale Nawrocka buduje własny styl. To był rok przełomu
"Otworzyłem oczy, gdy auto było w rowie". Kierowca po raz pierwszy zabrał głos po śmierci Łukasza Litewki
"Uratował" dziecko przed upadkiem. Nagle wypalił: Nie chcę, żeby był Bidenem
Amy Schumer schudła 23 kg i pokazała efekty przemiany. "Nigdy nie sądziłam, że nadejdą takie dni"
Biedroń bez ogródek o prezydencie. Tak ocenił pierwszy rok Nawrockiego
Po obejrzeniu tego programu zaczęłam robić porządki na strychu i w piwnicy. Znalazłam skarby warte konkretne pieniądze
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen z Twitter
Paris Jackson screen z Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Jennifer Lawrence screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter
Paris Jackson screen Twitter