• Link został skopiowany

Katarzyna Grochola: Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub! Pisarka mówi o weselu córki

Katarzyna Grochola mówi o ślubie córki.
Katarzyna Grochola.
KAPIF

Wielkimi krokami zbliża się ślub córki Katarzyny Grocholi , Doroty Szelągowskie j z Adamem Sztabą . Wiele gwiazd życzyło sobie, żeby w tak ważnym życiowym momencie byli z nimi nie tylko przyjaciele i krewni, lecz także fotoreporterzy i kamery. Czy córka znanej pisarki też powie tak w błysku fleszy?

Nikt normalny nie zaprasza mediów na ślub - powiedziała ostro Katarzyna Grochola dziennikarce "DDTVN". - Nie sądzę zresztą, żeby media w ogóle interesował ślub mojej córki - dodała. - Nie będzie żadnej transmisji, nie dostaniemy 15 milionów.
Katarzyna Grochola
Katarzyna Grochola KAPIF
KAPIF

Dziś Szelągowska i Sztaba tworzą jedną z najczulszych par w show-biznesie. Nawet na oficjalnych imprezach wprost nie mogą się od siebie odkleić. Kto by przypuszczał, że tak potoczy się znajomość, która swój początek miała w sieci!

Spotykaliśmy na gadu gadu o godzinie 4 lub 5 rano. Wiesz to jest taka mocno romantyczna pora nocy, wiec to pomagało. To były takie czaty od trzeciej do siódmej. Świetna pora na czat. Prawda? - powiedział w wywiadzie dla RMF FM.
Katarzyna Grochola
Kapif

Para stanie się małżeństwem już 30 maja w dzień Bożego Ciała. Narzeczeni wynajęli hotel "Poziom 511" aż na 3 dni. Goście będą mieli do swojej dyspozycji w pełni wyposażone pokoje oraz spa. Myślicie, że takie wesele przejdzie niezauważone w mediach?

Adam Sztaba, Dorota Szelągowska
Adam Sztaba, Dorota Szelągowska Kapif
Kapif

zuz

Więcej o: