Monica Cruz: Jestem w ciąży z dawcą spermy

Uciekła się do in vitro.

Informację, że jej dziecko zostało poczęte przy udziale współczesnej medycyny Monica Cruz podała na swoim blogu pisanym dla hiszpańskiej gazety "El Pais".

Monica Cruz.Monica Cruz. Agent Provocateur Agent Provocateur

Zaszłam w ciążę uciekając się do sztucznego zapłodnienia - wyznała wprost w tekście zatytułowanym "Moje życie to sen".

Z tekstu wynika, że nie było jej łatwo ogłosić tę prawdę publicznie:

Moją pierwszą reakcją było zamknąć się w domu. Ale mijały dni, a ja sobie zdałam sprawę, że nie czuję się z tym dobrze - pisze dalej Monica Cruz.

Monica Cruz do tej pory pozostawała w cieniu siostry, ale w końcu z niego wyszła. Hiszpanka właśnie promuje nowy film ze swoim udziałem. Piękne połączenie - zachwycająca kobieta i luksusowe auto. Marzenie każdego mężczyzny.Monica Cruz do tej pory pozostawała w cieniu siostry, ale w końcu z niego wyszła. Hiszpanka właśnie promuje nowy film ze swoim udziałem. Piękne połączenie - zachwycająca kobieta i luksusowe auto. Marzenie każdego mężczyzny. Insight celebrity/forum Insight celebrity/forum

Tych dni musiało minąć całkiem sporo, bo dopiero będąc w zaawansowanej ciąży przełamała się i zdobyła na wyznanie:

Nie lubię rozmawiać o moim życiu prywatnym, a co dopiero wystawiać je na sprzedaż. Do tego w ciągu pierwszych miesięcy ciąży byłam nieco odizolowana od świata - tak modelka tłumaczy powody swojej dyskrecji.

Monica Cruz do tej pory pozostawała w cieniu siostry, ale w końcu z niego wyszła. Hiszpanka właśnie promuje nowy film ze swoim udziałem. Piękne połączenie - zachwycająca kobieta i luksusowe auto. Marzenie każdego mężczyzny.DAVID FISHER / REX FEATURES/EAST NEWS/David Fisher / Rex Features DAVID FISHER / REX FEATURES/EAST NEWS/David Fisher / Rex Features

Ostatni związek modelki z aktorem Alexem Gonzalezem zakończył się prawie dwa lata temu. Wygląda na to, że pragnienie dziecka było tak silne, iże Monica Cruz nie zamierzała czekać na nowego partnera.

alex

Więcej o: