Na gali Fundacji DKMS zabrakło Nergala. Pojawiła się za to Doda!

Fundacja DKMS wspierała walkę Nergala z białaczką.

Na wczorajszej Gali Fundacji DKMS, która pomagała Nergalowi w walce z białaczką, zabrakło samego muzyka. Nie byłoby to może tak dziwne gdyby nie fakt, że na imprezie pojawiła się jego była dziewczyna, Doda .

Doda.Doda. Kapif

Być może Nergal chciał uniknąć konfrontacji z Dodą i rozmowy o jego niedawno wydanej książce "Spowiedź heretyka. Sacrum. Profanum". W wywiadzie-rzece nie wypowiada się zbyt pochlebnie o Dodzie . Nergal wyznał np., że Doda była zła , kiedy się przeziębił, a kiedy on leżał w łóżku w szpitalu, piosenkarka w tym czasie wolała szukać butów na galę w Internecie.

Doda.Doda. Kapif Kapif

Na imprezie Doda zaprezentowała się w długiej białej sukni a la toga, a na włosy nałożyła złoty łańcuszek z gwiazdkami. Taki wizerunek jednoznacznie kojarzy nam się z wyglądem anioła. Czyżby więc Doda chciała w ten sposób pokazać, że nie ma nic na swoim sumieniu?

Doda.Doda. Kapif Kapif

Doda bardzo zaangażowała się w pomoc osobom chorym na białaczkę i wciąż aktywnie ją promuje. Gala fundacji wywołała w niej bardzo dużo emocji:

Wczoraj byłam świadkiem jednej z bardziej wzruszających i przejmujących scen w moim życiu. Chorzy na białaczke pacjenci, którzy mieli 2 lata temu przeszczep szpiku mogli w końcu poznać osobę, która ten szpik im podarowała. Osobę dzięki,której żyją!! Nie wiem co bardziej mnie rozczulilo, dwoch rosłych mężczyzn padających w sobie w ramiona jak kochający bracia, czy mała dziewczynka, która łamiącym głosem mówi "dziękuję" do nieznajomej kobiety - napisała Doda na swoim facebooku .

Piosenkarka wciąż gorącą namawia innych do oddawania szpiku i pomocy fundacji:

Zapisujmy się w bazach ,nie zapominajmy, że gdzieś tam czeka nasz bliźniak genetyczny, który potrzebuje naszej pomocy!? - napisała na fanpage'u .

Nergal.Nergal. fot. KAPIF fot. KAPIF

Dotychczas Nergal angażował się w pomoc Fundacji DKMS i doceniał wsparcie, które sam od niej otrzymał podczas choroby. To właśnie tej fundacji Nergal przekazał 300 tys. zł, które dostał za reklamę napoju energetycznego "Demon'. Wokalista death metalowej grupy Behemoth często promował też oddawanie szpiku kostnego i do współpracy zapraszał inne gwiazdy.

Mateusz Szymkowiak, Maja Sablewska, Nergal, Kinga Dubicka, Weronika Grycan.Mateusz Szymkowiak, Maja Sablewska, Nergal, Kinga Dubicka, Weronika Grycan. fot. KAPIF fot. KAPIF

Tym razem jednak nie pojawił się na imprezie. Myślicie, że bał się spotkania z Dodą?

Nergal z Dodą.Nergal z Dodą. KAPiF KAPiF

Vic

Więcej o: