Księżniczka i milioner zabezpieczają swoje majątki. Czartoryska chce podpisać INTERCYZĘ przed ślubem z Niemczyckim!

Znana, bajecznie bogata para podpisze intercyzę.

Data ślubu Czartoryskiej i Niemczyckiego jest  wyznaczona na przyszły rok. Okazuje się, że para poważnie myśli o swojej przyszłości i nie pomija również strony prawnej tego ważnego wydarzenia. Księżniczka Anna Czartoryska namawiana przez rodzinę i znajomych chce podpisać intercyzę przed ślubem z bajecznie bogatym milionerem.

To tak dla świętego spokoju. Anna ufa Michałowi i jej intercyza nie jest potrzebna do szczęścia. To najbliżsi mocno na nią naciskali, bo w grę wchodzą wielkie pieniądze obojga. Ich zdaniem Ania powinna to zrobić również dlatego, by nie słuchać komentarzy ludzi, że wzbogaciła się na ślubie - zdradziła Faktowi osoba z otoczenia Czartoryskiej.

FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Arystokratyczny ród Czartoryskich od dawna walczy o swój przedwojenny majątek. W toku jest sprawa o odzyskanie pałacu w Konarzewie pod Poznaniem, części Ojcowskiego Parku Narodowego i wielu innych nieruchomości. Anna Czartoryska jest  poza tym właścicielką nowoczesnego apartamentu w centrum Warszawy.

Michał Niemczycki to syn jednego z najbogatszych Polaków. Sam też osiąga niemałe sukcesy w biznesie. Niespełna rok temu otworzył klub muzyczny, a przede wszystkim zajmuje się prowadzeniem rodzinnych interesów.

Nic więc dziwnego, że para zdecydowała się zabezpieczyć swoje majątki umową. Gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze, miłość jest drugorzędną kwestią. Świat bogaczy rządzi się swoimi prawami...

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki.Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Kapif

RK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.