Perfekcyjna Pani Domu nie lubi sprzątać? Zatrudniła pokojówkę?

Pojawiły się zarzuty, że Rozenek tylko udaje idealną gospodynię.

Rozmywa się otoczka perfekcyjności wykreowana wokół Małgorzaty Rozenek . Po tym, jak okazało się, że jej idealna willa w rzeczywistości jest rezydencją wynajmowaną jedynie na potrzeby TV, a brud na żelazku w programie jest jedynie przyklejony na taśmę, pojawiły się kolejne doniesienia, które mają podważyć wizerunek Rozenek jako Perfekcyjnej Pani Domu.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek ag ag

We wrześniowym numerze "Show" znajomi prowadzącej zdradzili, że w życiu codziennym Rozenek ma niewiele wspólnego z gospodynią z programu:

Pali, przeklina i uwielbia zabawę, a w obowiązkach domowych korzysta z pomocy sprzątaczki.

Sama zainteresowana w wywiadzie dla " Vivy! ", który ukazał się we wrześniowym wydaniu magazynu przyznała , że stać ją na luz:

(...) mam w sobie dużo szaleństwa. Jak się bawię, to na całego. Przed podróżą wszystko muszę mieć zapięte na ostatni guzik. To moje szaleństwo.

Czy w takim razie jest wyluzowana do tego stopnia, że przy pracach domowych wyręcza się kimś innym? Przyjaciółka Małgorzaty w rozmowie z "Party" stanowczo zaprzecza:

To nieprawda! Gosi zdarzyło się korzystać z takiej pomocy jedynie wtedy, gdy była w ciąży.

"Perfekcyjnej" zarzuca się, że jej pasja do idealnego prowadzenia domu jest wyreżyserowana, a ona sama uśmiecha się podczas prania czy prasowania jedynie przed kamerami. Powstałą teorię o tym, że postać idealnej pani domu jest jedynie kreacją wymyśloną przez PR-owców TVN, Małgorzata podważa w rozmowie z "Vivą":

Nie mam nic na sprzedaż, chcę odczarować obraz kobiety zajmującej się domem i pokazać pewien model życia.

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. fot. TVN fot. TVN

I utrzymuje, że program ma sens, a ona sama nie marnuje czasu:

Często musiałam tłumaczyć się z tego, że marnuję czas. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego dbanie o dom i dzieci jest w takiej pogardzie. Dzisiaj dbamy o wszystko: o swój biznes, o swój orgazm, o wygląd, a przestaliśmy dbać o dom, który jest najważniejszy. Kobieta może robić wszystko, tylko nie sprzątać w domu.

Osoba związana z produkcją "Perfekcyjnej Pani Domu" tłumaczy zarzuty i złośliwe komentarze zwykłą zazdrością:

To typowe "polskie piekiełko". Małgosia bardzo szybko odniosła spektakularny sukces. Natychmiast więc znalazło się wielu zazdrośników, którzy koniecznie chcą ją ściągnąć na ziemię. Na szczęście widzowie wiedzą swoje i stoją murem za Rozenek.

A może widzowie mają wrażenie, że "perfekcyjność" prowadzącej to tylko poza?

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. TVN TVN

fabio

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.