Dereszowska i Grabowski wydali oświadczenie. Proszą o spokój. "Ze względu na dobro naszej córki"

Wreszcie zabrali głos.

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski długo milczeli. Wreszcie wydali oświadczenie, w którym ze względu na córkę proszą by zaprzestać spekulacji o ich życiu prywatnym.

Z zasady nie komentujemy naszego życia prywatnego, dlatego do tej pory nie odpowiadaliśmy na pytania dotyczące domniemanego kryzysu w naszym związku. Jednak w obecnej sytuacji, kiedy forma i liczba tych "doniesień" zaczęła za bardzo ingerować w naszą prywatność i może się odbić na naszym dziecku czujemy się zmuszeni zainterweniować. Ze względu na dobro naszej córki, prosimy przedstawicieli mediów o zaprzestanie spekulacji na temat naszego prywatnego życia. "Informacje", które dotychczas były pod znakiem zapytania, teraz przedstawiane są jako pewnik. Nikt z naszego naprawdę bliskiego otoczenia nie komentuje żadnych informacji, które ukazują się w ostatnim czasie na nasz temat. Rzekomi "znajomi", którzy są cytowani przez dziennikarzy prawdopodobnie w ogóle nie istnieją, a najprawdopodobniej są jedynie tworem wyobraźni autorów tekstów. W przypadku dalszego rozpowszechniania lub powielania nieprawdziwych informacji naruszających naszą prywatność i nasze dobra osobiste nie wykluczamy wystąpienia na drogę prawną przeciwko autorom i wydawcom.

Rozumiemy dobro dziecka, ale nie wiemy co kryje się pod określeniem "z zasady". Chyba nie to, że wcześniej sama para chętnie udzielała wywiadów i opowiadała o wielkiej łączącej ich miłości czym tylko podsycała ciekawość mediów. Przykłady?

W rozmową z se.pl Grabowski opowiadał:

Będę się oświadczał Ani aż do skutku. Ona odmawia mi tak uroczo, że wciąż mam ochotę prosić ją o rękę.

Dereszowska też chętnie udzielała wywiadów o swoim życiu w: "Show", "Gala ", "Zwierciadło ". W "Cosmopolitan" mówiła np. o początkach związku z Grabowskim:

Piotrek zrobił pierwszy ruch, ale też to wszystko tak naturalnie się rozwijało... Nie było jednego momentu zapalnego. Zauroczyliśmy się sobą, ale nie padliśmy sobie od razu w ramiona. Z czasem okazało się, że łączy nas coś więcej.

U Kuby Wojewódzkiego wyznała:

Grabowski jest świetny w łóżku.

W wywiadzie dla "Gali" Dereszowska mówiła:

Nigdy bym sobie nie darowała, gdybym obok tej miłości przeszła obojętnie.

Grabowski też był wylewny. Tak w magazynie Styl opowiadał o momencie, w którym on i aktorka się poznali

Nagle zobaczyłem kobietę w prostym, skromnym płaszczu z tamtych lat. Taka wojenna dziewczyna. Miała misternie ułożone włosy i niezwykłe oczy.

Sami uczynili swój związek bardzo medialnym. Uważacie, że teraz słusznie się oburzają?

kaj

Czytaj także:

Kto z kim sypiał? Romanse słynnych Polaków według cudzoziemców!

Tłumy gwiazd na imprezie Polsatu. Zobacz kto przyszedł!

Zrobią wszystko żeby schudnąć. Zobacz kto!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.