Waszym zdaniem: Rihanna zbyt wulgarna dla wizerunku firmy Nivea. Przesada czy nie?

Co myślicie o decyzji szefa marketingu firmy?

Rihanna miała stać się twarzą kampanii reklamowej Nivea z okazji setnych urodzin marki. Choć zdjęcia, na których wystąpiła, były aktami, prezentowała się na nich bardzo niewinnie i delikatnie. Markus Pinger, członek zarządu firmy, mówił wtedy:

W ciągu ostatnich 100 lat, Nivea stała się ikoną marki produktów do pielęgnacji skóry na całym świecie, co było możliwe dzięki zaufaniu naszych klientów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że Rihanna wspiera nas w naszym celebrowaniu i budowaniu nowego pokolenia fanów.

Naga Rihanna w nowej kampanii NiveaNaga Rihanna w nowej kampanii Nivea Materiały promocyjne nowej kampanii Nivea

Kampania ruszyła w maju, co pokrywało się w czasie z rozpoczęciem trasy koncertowej przez RiRi. Nivea była jednym z jej oficjalnych sponsorów. Nic więc dziwnego, że w spotach reklamowych Rihanna użyczyła nie tylko swojej urody, lecz także głosu.

Zobaczcie jak gwiazda śpiewa dla marki:

 

Ale szef marketingu firmy się zmienił i... reklama nie zostanie wyemitowana. Stefan Heidenreich powiedział, że nie pojmuje, jak to w ogóle możliwe, że ktoś zdecydował się nawiązać współpracę z wokalistką.

Reklama, w której występuje Rihanna nie zostanie wyemitowana. Nie rozumiem, jak Nivea w ogóle mogła rozpocząć z nią współpracę. To zbyt charakterystyczna osoba o wyzywającej powierzchowności. Natomiast nasza marka stawia na zaufanie, rodzinę i niezawodność - powiedział Heidenreich.

Imprezy, skandale, były (?) chłopak-bokser... Nie wiadomo, co o tym sądzić. A jak komentuje to Rihanna? Otóż wokalistka stwierdziła, że wystarczy wrzucić na swojego Twittera zdjęcie mężczyzny, który ją w ten sposób ocenił.

Podpis niepotrzebny - napisała przy zdjęciu.

Zgadzacie się z Heidenreichem czy Rihanną, która uważa go za sztywniaka?

Mau

Zobacz także:

Rihanna odpoczywa na ekskluzywnym jachcie w Saint-Tropez [WIDEO]

Gwiazdy na rockowo! Komu najbardziej pasuje ten styl?

Rihanna, Drake, Katy Perry... Kto jeszcze został nominowany do MTV VMA's?

Czy Rihanna powinna grać w reklamach kosmetyków firmy o rodzinnym wizerunku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.