Wakacyjnych imprez nie opuszcza Katarzyna Skrzynecka . Wraz z mężem Marcinem Łopuckim pojechała do Pogorzelicy na jubileuszowy X Turniej Tenisowy Artystów, aby kibicować swoim kolegom po fachu biorącym udział w rozgrywkach. Niedawno na swoje konto na facebooku wrzuciła kilka zdjęć upamiętniających to wydarzenie oraz niewątpliwie udany pobyt pary w nadmorskim kurorcie.
Skrzynecka i Łopucki wypoczywali w towarzystwie znajomych: Iwony Pavlović i jej męża Wojciecha Oświęcimskiego oraz Michała Milowicza . Wszyscy oprócz Oświęcimskiego z chęcią eksponowali swoje ciała na nadmorskiej plaży. Trzeba przyznać, że przy pięknie wyrzeźbionym torsie Łopuckiego pozostali panowie wypadli dość słabo.
Wygląda na to, że Skrzynecka spędziła dość sporo czasu w towarzystwie jurorki z "Tańca z gwiazdami". Dobry humor nie opuszczał pań ani na krok.
Skrzynecka bardzo dobrze bawiła się na turnieju. Widać, że wakacje jej służą!
Alex
Melania Trump nie wytrzymała. Tymi słowami upomniała Donalda Trumpa
Cała rodzina razem, a wszyscy patrzą na paznokcie 11-letniej księżniczki Charlotte. "Zdecydowanie za młoda"
Lenka Klimentova trafiła do szpitala. Przekazała wieści ws. stanu zdrowia
Dwie pierwsze damy, jedno miejsce. Spotkanie w Chorwacji przyciągnęło uwagę
Piekło zamarzło. Piotr Żak zgadza się z ojcem
Ruszył proces Zofii N.-K. Polska olimpijka została oskarżona o oszustwo. Wiadomo, co jej grozi
Goście Torbickiej nie mieli ochoty z nią rozmawiać! "Zaszli mi za skórę"
Łatwogang pobił rekord dla Cancer Fighters. Oto nowe informacje na temat zebranej kwoty
Królewskie menu na kolacji w Białym Domu. Nie do wiary, jaki tort podano gościom