Nowicki i Mlynkova na JEDNEJ imprezie!

Para pojawiła się na jednym koncercie. Zachowywali się wobec siebie bardzo kulturalnie. A może wszystko dla dobra dziecka?

Aż chciałoby się krzyknąć "sensacja!". Chyba jesteśmy świadkami rozstania z klasą, co jest dość rzadkim zjawiskiem w polskim show-biznesie. Mowa o Halince Mlynkovej i Łukaszu Nowickim , którzy pojawili się na jednej imprezie: koncercie "Morowe Panny" w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki.Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki. kapif

Oczkiem w głowie Mlynkovej i Nowickiego jest ich syn Piotr. Nawet w prasowym oświadczeniu po rozwodzie podkreślali, że jest dla nich najważniejszy. Wydaje się, że nie rzucali słów na wiatr.

Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki.Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki. kapif

Dowodem tego jest obecność Nowickiego na wczorajszym koncercie i zachowanie byłych małżonków.

Łukasz NowickiŁukasz Nowicki kapif

Nowicki nie tryskał radością, minę miał raczej smutną, jednak stanął na wysokości zadania i wraz z Piotrem oklaskiwał z widowni popisy wokalne swojej byłej żony. Po koncercie para chwilę rozmawiała.

Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki.Halinka Mlynkova, Łukasz Nowicki. kapif

Zupełnie inna wydawała się za to Halinka Mlynkova która w długiej granatowej sukni wyglądała świetnie. Dziewczęca prosta fryzura i klasyczny makijaż dodały jej świeżości. Promienny uśmiech nie schodził jej z twarzy, tym bardziej, gdy u jej boku znajdował się syn.

Halinka MlynkovaHalinka Mlynkova kapif

Para dostała rozwód pod koniec maja tego roku. Dla wielu było to zaskoczeniem. Mlynkova Nowicki często pojawiali się bowiem wspólnie na imprezach, zawsze uśmiechnięci i przytuleni. Tymczasem okazało się, że były to tylko pozory, ponieważ para miała problemy już od jakiegoś czasu.

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki.Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Kapif

Jak widać, także po rozwodzie parze dobrze wychodzi robienie dobrej miny do złej gry. To miła odmiana. przyzwyczajeni jesteśmy bowiem do uczestniczenia w nawet w najintymniejszych momentach życia wielu celebrytów.

zuz

Zobacz także:

NAJGORSZE modelki wszech czasów? Najbogatsze Meksykanki pokazały swoje domy!

Soyka, Guzik, Młynkova i inni: Gwiazdy chudną w oczach! Jak to robią?

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na koncercie Morowe Panny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.