Edyta Górniak kupiła DOM za kilka milionów! Ma osiem pokoi i własne BOISKO

Gwiazda nie żałuje pieniędzy na nowe gniazdko.

O Edycie Górniak można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że nie umie korzystać z życia. Jak podaje "Party" , piosenkarka wraz ze swoim partnerem Piotrem Schrammem kupiła okazały dom w podwarszawskim Konstancinie. Jest to niemały wydatek. Sprawdziliśmy, że ceny za metr kwadratowy wahają się tam od 9 do nawet 28 tysięcy złotych.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. fot. KAPIF

"Party" ustaliło, że Górniak na sam zakup domu mogła przeznaczyć od 3 do około 5 milionów. To jednak dopiero początek wydatków - para jest dopiero w trakcie urządzania się, a Edyta nie jest osobą, która będzie oszczędzała na rodzinnym gniazdku. Dla siebie i rodziny chce tego, co najlepsze. Wybrała naprawdę okazały obiekt stojący pod lasem, niedaleko rzeki. W jej nowym domu będzie osiem pokoi, duża garderoba i obszerna kuchnia. Ale to jeszcze nie koniec.

Edyta Górniak.Edyta Górniak. fot. KAPIF

Syn Edyty, Alan, zapewne nie może się już doczekać przeprowadzki. Już pod koniec sierpnia, po rodzinnych wakacjach, chłopiec zagra w piłkę na własnym, wyłożonym sztuczną trawą boisku. Trenować będzie mógł także wieczorami, gdyż Piotr i Edyta zadbali o profesjonalne oświetlenie obiektu.

Edyta GórniakEdyta Górniak East News

Jesteście ciekawi, jak piosenkarka komentuje decyzję o wspólnym mieszkaniu? Oczywiście z właściwą sobie dozą poetyckiej głębi:

Jestem gotowa budować wspólny dom na nowo. Cieszę się, że nastąpiło to tak naturalnie. Szczęście sprawia, że świat wygląda inaczej, tym bardziej, że teraz jest to już nasz wspólny świat - powiedziała magazynowi "Party" .
Zobacz wideo

zuz

Zobacz także:

Co ona wygaduje?! ZŁOTE MYŚLI Edyty Górniak w wywiadzie dla Twojego Stylu

Milionerka, skandalistka, "złodziejka mężczyzn". Kim jest Fiona SWAROVSKI?

Są piękne, sławne i... noszą ZA MAŁE BUTY!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.