Wojewódzki o paparazzi: OBSZCZYMURY z aparatami!

Prowadzący "X-Factor" mocno i dobitnie o fotografach. Węglarczykowi udało się go podpuścić?

Kuba Wojewódzki nieco gubi się w swoim programie, gdy przyjdzie mu rozmawiać z kolegami po dziennikarskim fachu. Dwa tygodnie temu zaproszony do studia Daniel Passent praktycznie przejął prowadzenie rozmowy. Wczorajszy gość, Bartosz Węglarczyk , też nie okazał się potulnym obiektem żartów i złośliwości.

Rozmowa przebiegała w przyjacielskim tonie do momentu, w którym gospodarz rozpoczął wątek "bycia celebrytą".

Nie rozumiem, jaki wpływ na to, jakim jestem dziennikarzem może mieć moje życie prywatne - utyskiwał Węglarczyk - Nigdy w życiu nie zrobiłem żadnej ustawki z paparazzi.
Nigdy w życiu? - zdziwił się Kuba.
Nigdy w życiu, w przeciwieństwie do niektórych osób obecnych w tym studiu - chytrze zripostował gość.
Su****yny, robicie ustawki! - zwrócił się Kuba do publiczności, ale chodziło mu chyba bardziej o to, żeby obrócić rozmowę w żart.

Gość nie dał się jednak zbić z tropu.

Nie no, słuchaj... - naciskał dalej Węglarczyk - Jak widzę twoje zdjęcia z Dodą, niby tam przypadkowo Kuba spotkał się z Dorotą w jednej z najbardziej znanych knajp w Warszawie... To co, to jest niby przypadkowe?
To ty wierzysz w to, co piszą? A podobno nie czytasz portali plotkarskich - nieco bezradnie kontratakował gospodarz, odwołując się do wcześniejszych wypowiedzi prowadzącego "Dzień dobry TVN".

Wojewódzki nie chciał dać za wygraną. W końcu Węglarczyk ukazał gardzącego "celebryctwem" dziennikarza w bardzo niekorzystnym świetle. Między słowami zarzucił mu wręcz hipokryzję.

Jeżeli wierzysz, że taki facet jak ja ustawia się z fotografami, to jesteś już skorodowany myśleniem... - zaczął znowu.
Ale ty wiesz doskonale o tym, że takie zdjęcia będą - dobitnie przerwał mu Bartosz Węglarczyk - Jakbyś nie chciał dać się sfotografować z Dodą, to byś tak się z nią umówił, że nigdy w życiu nikt by was nie zobaczył razem.

Te słowa wyraźnie rozdrażniły Kubę.

Ale ja nie będę zakładnikiem paru obszczymurów z aparatami! - wypalił rozeźlony - Ja jestem wolnym człowiekiem!
No, i właśnie o to mi chodziło, dzięki wielkie - zakończył wątek usatysfakcjonowany Węglarczyk, podając gospodarzowi rękę.

Nie wydaje wam się, że tym razem Wojewódzki dał się sprowokować i posunął się za daleko? Bądź co bądź fotografowie to ludzie wykonujący swoją pracę. Poza tym właśnie im Kuba w jakiejś części zawdzięcza swoją popularność, z której czerpie niezłe zyski. Ciężko też uwierzyć, by Wojewódzki nie był zadowolony z tego, że internauci w całym kraju zazdroszczą mu nowych, bajecznie drogich samochodów...

Zobacz wideo

tommy

Zobacz także: Kuba Wojewódzki ma KOLEJNY nowy samochód i ZNOWU łamie przepisy! Doda i Wojewódzki na romantycznej kolacji! Kiedyś nienawiść, a dziś... Wojewódzki do Mellera: Dzięki Tobie jest nas coraz mniej starych bezdzietnych dziadów z przeszłością

Więcej o: