Znana biseksualistka jest w ciąży!

To będzie pierwsze dziecko pary.

Anna Paquin i Stephen Moyer spodziewają się dziecka. Ich pociecha urodzi się jesienią - podaje portal People.com . Aktorska para poznała się w 2008 roku na planie serialu stacji HBO "Czysta krew". Wzięli ślub dwa lata później w sierpniu. W tym samym roku Paquin wyznała, że jest biseksualna.

Anna Paquin (Sookie) z mężem Stephenem Moyerem (Bill)Anna Paquin (Sookie) z mężem Stephenem Moyerem (Bill) AP/Matt Sayles

To będzie pierwsze dziecko 29-letniej Anny, a trzecie 42-letniego Stephena. Aktor ma 12-letniego syna Billy'ego oraz 10-letnią córkę Lilac z poprzedniego związku.

Anna Paquin.Anna Paquin. Screen z youtube.com

Anna Paquin wcześnie rozpoczęła karierę. W wieku 11 lat zdobyła Oscara za najlepszą drugoplanową rolę żeńską w filmie "Fortepian".

Anna Paquin.REUTERS/FORUM/HO

Po tym spektakularnym sukcesie zagrała jeszcze w kilkunastu filmach, wśród nich są takie tytuły jak m.in. "Spacer po Księżycu", "Cała Ona" czy seria "X-Men". Często występuje w niskobudżetowych produkcjach. Za rolę w "Margaret" z 2011 roku otrzymała dwie nagrody krytyków filmowych.

Anna Paquin.anna paquin

W 2009 roku przyjechała do Polski. W Gdańsku odbyła się premiera filmu "Dzieci Ireny Sendlerowej", w którym zagrała tytułową rolę.

Za rolę Sookie w serialu "Czysta krew" otrzymała Złoty Glob.

Anna Paquin gra Sookie - 11 stycznia 2009 roku odebrała za tę rolę Złoty Glob.Anna Paquin gra Sookie - 11 stycznia 2009 roku odebrała za tę rolę Złoty Glob. czysta krew, true blood /hbo

Zobacz wideo

Ena

Zobacz także:

Najbardziej znane biseksualistki na świecie

Znani już nie boją się przyznawać do swojej odmiennej orientacji seksualnej

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.