Mateusz Damięcki pozuje z nową dziewczyną i... mamą!

Dogadały się?

Matusz Damięcki na jubileuszowe przedstawienie Polskiego Radia "Trójka do potęgi" do Teatru Syrena zaprosił dwie najważniejsze dla siebie kobiety. Spektakl oglądała jego kochająca matka i nowa dziewczyna, 31-letnia Paulina Andrzejewska, tancerka i choreograf znana z warszawskiego Teatru Roma.

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska.Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska. fot. KAPIF

Wszyscy troje z chęcią pozowali fotoreporterom. Mamie aktora, Joannie Stankiewicz-Damięckiej wyraźnie spodobała się blondwłosa partnerka syna. 30-letni aktor po rozwodzie z Patrycją Krogulską długo nie mógł ułożyć sobie życia prywatnego. Z Pauliną Andrzejewską przyjaźni się już od kilku lat. Ale dopiero niedawno para uznała, że łączące ich uczucie to prawdziwa miłość. Trzeba przyznać, że świetnie razem wyglądają.

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, mama.Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska, mama. fot. KAPIF

Gdy Mateusz Damięcki skupił się na rozmowie z dziennikarzami, panie zostały same. Widać, że mają wiele wspólnych tematów i dobrze się ze sobą dogadują.

Paulina to bardzo utalentowana i inteligentna dziewczyna. Twardo stąpa po ziemi. Praca w zawodzie tancerki nauczyła ją ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Jest przy tym naprawdę miłą i ciepłą osobą. Sądzę, że to idealna kandydatka na żonę - mówi znajomy Pauliny w rozmowie z Plotek.pl.

Czy Matusz Damięcki w końcu znalazł prawdziwą miłość?

Paulina Andrzejewska.Paulina Andrzejewska. fot. Kapif

ralph

Zobacz także:

Gwiazdy romansują na wiosnę. Kto i z kim?

Największe ciacha polskiego show-biznesu cz.1

Gwiazdy i ich wykształcenie cz.8

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.