Rutkowski nie korzysta z polskiej służby zdrowia, ale...

Detektyw wkręcony.

Od kilku tygodni nie ma dnia, żeby nazwisko Krzysztofa Rutkowskiego nie pojawiło się w mediach. Kamil Nosel z Radia Zet postanowił wkręcić najbardziej znanego detektywa w Polsce. Podając się za pracownicę ZUS-u, Żanetę Żorżetę, zadzwonił do Rutkowskiego z pytaniem o to, gdzie znajduje się jego aktualna karta zdrowia. Detektywa rozbawiło nazwisko "urzędniczki":

Co to znaczy Żaneta Żorżeta? Pani chyba żartuje.
Dlaczego pan się śmieje z mojego nazwiska? Czy ja je wybierałam?

Po dłuższej dyskusji rozbawiony Rutkowski powiedział:

Pani Żaneto Żorżeto, jeżeli tak pozwoli pani się do siebie zwracać, jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości, bardzo proszę kontaktować się z ZUS-em w Łodzi.
Pan jednak coś ukrywa, dlatego pan się tak wymiguje.

Po chwili wyznał:

Pani Żaneto Żorżeto, ja mam kartę zdrowia. (...) Powiedzmy, że jestem ubezpieczony w Austrii i nie muszę być ubezpieczony w Polsce.

Jak rozwinęła się sytuacja? Czy Rutkowski w końcu zdenerwował się na bardzo dociekliwą "urzędniczkę"? Całej rozmowy możecie posłuchać tutaj .

Krzysztof Rutkowski przekazał prokuraturze nowy dowód. To rękawiczki w których matka dziecka - Katarzyna W. - pogrzebała córkęKrzysztof Rutkowski przekazał prokuraturze nowy dowód. To rękawiczki w których matka dziecka - Katarzyna W. - pogrzebała córkę Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Rutkowskiemu na pewno nie zaszkodzi trochę rozrywki. Detektyw ma poważne kłopoty. Kilka dni temu został skazany przez katowicki sąd na 2,5 roku więzienia za udział w śląskiej mafii paliwowej. Poza tym usłyszał inne zarzuty, takie jak pranie brudnych pieniędzy, poświadczenie nieprawdy w dokumentach, a także powoływanie się na wpływy w prokuraturze.

Ena

Zobacz także:

Krzysztof Rutkowski SKAZANY na 2,5 roku więzienia!

TYLKO U NAS! Prywatne zdjęcia detektywa Rutkowskiego i jego narzeczonej

Rutkowski o związku z zakonnicą, która zrzuciła dla niego habit. Jak zaczęła się ta miłość i gdzie będzie ślub?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.