Julia Rosnowska jest córką znanej aktorki i producenta

Nowa gwiazda TVN ma rodziców z branży.

Julia Rosnowska jest gwiazdą nowego serialu TVN "Julia", który zastąpił " Prosto w serce " z Anną Muchą. Partneruje jej Krystian Wieczorek znany z " M jak miłość ". Urocza aktorka ma dopiero 22 lata i stawia pierwsze kroki w zawodzie. Jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory pojawiła się w epizodach w kilku serialach, m.in. "Rodzinka.pl", "Londyńczycy" czy "Bez tajemnic".

Z odtwórczynią roli tytułowej i swoją serialową ukochaną - Julią Rosnowską. Ładna para?Z odtwórczynią roli tytułowej i swoją serialową ukochaną - Julią Rosnowską. Ładna para? KAPIF

Julia - zobacz zwiastun nowego serialu TVN

Okazuje się, że od urodzenia jest związana z branżą telewizyjną. Prawdziwe nazwisko Julii to Krzemińska. Jej mama to , aktorka znana z " Plebanii ". Gra tam siostrę proboszcza Antoniego. Ostatnio mogliśmy ją też oglądać w " Szpilkach na Giewoncie ". Jej ojcem jest natomiast producent Stanisław Krzemiński. Co ciekawe, jego firma Best Film jest odpowiedzialna za produkcję między innymi seriali "Londyńczycy", "Bez tajemnic" i "Plebania". Tata pomógł więc córce zdobyć doświadczenie.

Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Krzemiński.Bernadetta Machała-Krzemińska, Stanisław Krzemiński. KAPIF

Bernadetta Machała-Krzemińska.Bernadetta Machała-Krzemińska. KAPIF

Podobna do mamy?

Jax

Zobacz także:

Krystian Wieczorek - nowe ciacho TVN

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Rubik pokazał córkę w "Gali". A kiedyś...

Więcej o: