Medialna wojenka Górniak i Szychowskiego

Chłopak Dody stracił klientkę.

Błażej Szychowski ma coraz większe szanse, by na stałe zagościć w gronie celebrytów. Jego nazwisko może teraz kojarzyć się nie tylko z Dodą , ale i z Edytą Górniak ! Co za postępy!

Tym razem nie chodzi jednak o romantyczne lovestory, a o najprawdziwszą medialną wojnę! No, może wojenkę. Latem tego roku Szychowski zobowiązał się do przeprowadzenia castingu dla tancerzy, którzy mieliby wystąpić w teledysku Górniak. Niestety coś poszło nie tak...

To informacja dla tych, którzy się dostali i zostali pozostawieni bez odpowiedzi, a właściwie z odpowiedzią że Pani Artystka nie otrzymała danych osobowych... Nie dostała, ponieważ zachowała się w ten właśnie sposób, nie dotrzymując umowy - napisał na swoim Facebooku Szychowski.

"Pani Artystka" nie pozostała mu dłużna.

Różnica w podejściu do tej pracy okazała się zasadnicza. Dla mnie chodziło o projekt artystyczny, o radość i szanse zaprezentowania dla utalentowanych Tancerzy. Pan Szychowski tymczasem, jak się później okazało, chciał być agentem każdego z Tancerzy, chcąc sprzedać mi udział każdego z nich w moim projekcie. (...) Nie toleruje i nie będę tolerować takich zachowań - powiedziała Se.pl Górniak.

No cóż, Szychowski i Górniak mieli jak widać odmienne wizje swojej współpracy. Piosenkarka obraziła się i postanowiła przeprowadzić casting raz jeszcze, tym razem bez udziału Szychowskiego. A tak dobrze zapowiadała się ich współpraca w teledysku do "Teraz - tu". Zobaczcie sami:

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/edyta-gorniak-zerwala-z-szychowskim-partner-dody-nie-wywiazal-sie-z-umowy_218304.html powiedziała "Super Expressowi" Górniak.

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/edyta-gorniak-zerwala-z-szychowskim-partner-dody-nie-wywiazal-sie-z-umowy_218304.html

 

Edyta Górniak, Błażej Szychowski.Edyta Górniak, Błażej Szychowski. Agencja Wyborcza.pl / Kapif

dedere

Zobacz także:

Seksowna Górniak stroi miny na premierze filmu

Olszówka klęczy przed Przybylskim i go całuje

Trzy pogodynki TVN, czyli BROŃ SEKSOWNEGO RAŻENIA

Więcej o: