Korwin-Piotrowska poniża Najmana: Mózg mu nie pracuje

Jest konflikt.

Marcin Najman został niedawno felietonistą ''Super Expressu''. Bokser i jak się okazuje, wybitny pisarz, przygląda się polskiemu show-biznesowi. Jego talent postanowili bezlitośnie wyśmiać Tomasz Kin i Karolina Korwin-Piotrowska . W programie ''Magiel Towarzyski'' Kin powiedział:

''Fakt'' ma swojego ''Diablo'' Włodarczyka, ''Super Express'' ma swojego Najmana. Każda bulwarówka ma generalnie troglodytę z małym mózgiem, któremu da się w ogóle włożyć w usta każde badziewie. Prawda jest taka, że ten koleś do końca nie wie w ogóle o co chodzi. Ważne, że jest w ogóle jakiś szum i że on jest w jakimś kontekście. Bo umówmy się, ci panowie większość czasu spędzają na tym, że szukają dobrych kurczaków, żeby były tłuste. Potem muszą pójść do sklepu, gdzie są odżywki białkowe i proteiny, no, trzeba jakoś budować masę mięśniową. Potem trzeba pakować, potem trzeba się wyspać. Generalnie pójść na trening i walić w tę gruszkę.

Korwin-Piotrowska, nie chcąc zostać w tyle, dodała:

Ale mózg nie pracuje, nie miejmy złudzeń. Na razie powiem tak: jest to masakra, bo jest to tekst, w którym się nic do niczego nie lepi. I chodziło głownie, żeby wypłynąć na owym Nergalu i na tej sytuacji z Pismem Świętym. No, była kiedyś Superniania, była Sara May, teraz mamy Najmana.

Najman bardzo szybko odpowiedział dziennikarzom. Swój felieton zaczął łagodnie. Na se.pl czytamy:

Karolina Korwin Piotrowska wydaje mi się miłą, pełną entuzjazmu osobą. W mojej pamięci funkcjonuje głównie jako prowadząca - wraz z nieodżałowanym Marcinem Pawłowskim - program "Filmidło". W ostatnich latach nie śledziłem jej kariery, nauka w Liceum Muzycznym i Akademii Pedagogicznej oraz zawodowe uprawianie sportu pochłonęły mnie całkowicie.

Później jest już mniej miło:

Więcej http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/najman-wie-najlepiej-karolino-korwin-pozbadz-sie-kompleksow_206166.html

Inteligentni ludzie potrafią wyciągać wnioski, czytać ze zrozumieniem. Proszę jeszcze raz przeczytać mój felieton spróbować zrozumieć przekaz. Przykro mi, że nie zrozumieliście państwo mojego przesłania. Nergal jest tchórzem i cynikiem, który kieruje się chęcią zysku, co starałem się w tekście udowodnić oraz sprowokować go, by pokazał, że jest inaczej. Pani Karolino, a panie nie podczepia się pod gwiazdy? (...) Pani Karolino, taka nota na marginesie: czy to aby nie jest tak, że to pani próbuje podczepić się pod większe gwiazdy, by wypłynąć? Bo jakże inaczej ocenić pani zachowanie względem chociażby Kasi Cichopek i Edyty Herbuś. Znam zarówno jedną, jak i drugą: atrakcyjne, sympatyczne, inteligentne i serdeczne kobiety. Uderza pani w nie w sposób niesprawiedliwy i niegodny. Mogę mieć tylko nadzieję, że nie jest to wynik kompleksów.

Karolina Korwin-Piotrowska oficjalnie ma nowego wroga. Jeszcze niedawno była nim Katarzyna Cichopek. Szpilę, którą wbiła w słodką aktorkę, znajdziecie tutaj .

Rudy

Zobacz także:

Wylaszczona Korwin-Piotrowska

Miłosne tajemnice Króliczka Playboya

Zobacz, jak zmienia się brzuszek Muchy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.