Maserak i Gruchała odpadli z "Tańca z gwiazdami"!

Sensacja! Nastolatki zapomniały o Maseraku! Tancerz uronił kilka łez!

Im popularniejsza gwiazda, tym gorszy wynik. Rafał Maserak w poprzedniej edycji programu tańczył z Kasią Figurą i odpadł w drugim odcinku show. Dzisiaj tancerz pożegnał się z programem już w trzecim odcinku! Choć jurorzy przyznali jemu i Sylwii Gruchale aż 29 punktów, widzów ich tango nie rzuciło na kolana. To wielkie zaskoczenie, zważywszy na to, że w poprzednim odcinku programu, Sylwia i Rafał zajęli drugie miejsce w głosowaniu widzów. W kulisach programu Rafał nie potrafił ukryć wzruszenia ani wydusić z siebie paru zdań. Maserak sprawiał wrażenie osoby, która bardziej przeżyła porażkę niż Sylwia. W dzisiejszym odcinku najlepiej w oczach sędziów wypadł Alan Andersz i Blanka Winiarska oraz Agata Kulesza i Stefano Terrazzino. Obie pary otrzymały aż po 40 punktów od srogich jurorów! Z kolei Ilona Felicjańska dzisiejszym występem potwierdziła, że zasługuje na tytuł największego drewna programu.

Najgorzej oceniony przez jurorów został po raz kolejny Steve Allen. Przeżyliśmy szok, gdy na stronie "Tańca z gwiazdami" zobaczyliśmy, że Steve dostał aż 17% głosów publiczności i w zestawieniu zajął pierwsze miejsce! Jak to możliwe? Facet, który jest w Polsce kompletnie nieznany, tańczy tragicznie, otrzymuje od jurorów najniższe noty w historii programu, nagle dostaje więcej głosów niż Marta Żmuda-Trzebiatowska ? Ktoś tu sobie chyba robi jaja z widzów. Wierzycie, że aż tyle osób wysłało na niego SMS-y?

Lubisz wiedzieć, co słychać w showbiznesie? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami z życia gwiazd KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz jak tańczy Sylwia Gruchała

Sylwia Gruchałama ma za luźne ciało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.