Mandaryna i Jabłczyńska w drugiej edycji "Fort Boyard"!

Jeszcze nie wyemitowano w telewizji pierwszej edycji programu, a Dwójka już zaczęła przygotowania do następnej.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Wiceszef Dwójki, Jarek Burdek zdradził portalowi wirtualnemedia.pl, że nagrania do pierwszej edycji show " Fort Boyard " poszły tak znakomicie, że władze stacji postanowiły zrealizować kolejną. Nie mają dużo czasu, bo zdjęcia do programu można robić tylko pod koniec czerwca i w lipcu, dlatego gwiazdy drugiej odsłony show, wyjadą do Francji już 24 lipca.

Producentom show udało się przekonać do udziału w programie gwiazdy z pierwszej półki. W pierwszej edycji pojawi się m.in. Kasia Cichopek i Natasza Urbańska , a w drugiej: Andrzej Grabowski, Jan Wieczorkowski, Karol Strasburger, Joanna Jabłczyńska, Olga Borys, Magdalena Różdżka, Renata Dancewicz, Piotr Cugowski, Marta Wiśniewska oraz Krzysztof Skiba.

Plotek próbował skontaktować się z gwiazdami, które wzięły udział w pierwszej edycji programu, w celu zdobycia informacji na temat przebiegu zdjęć, ale gwiazdy milczą jak zaklęte. Mają podpisane umowy z producentami programu i do rozpoczęcia emisji show, nie mogą udzielać informacji na temat wyjazdu. Ale będziemy się starać...

Więcej o: