Hanna Lis poprowadzi "Wiadomości"!

Negocjowała, negocjowała i w końcu wynegocjowała wymarzony kontrakt. Jeszcze parę miesięcy temu władze TVP proponowały Hannę Lis jedynie poprowadzenie "Panoramy". Teraz chcą żeby dziennikarka prowadziła najpopularniejszy w Polsce serwis informacyjny czyli "Wiadomości" Jedynki. Kto zostanie drugim prezenterem?

Władze TVP wykazały się w trakcie negocjacji z Hanną Lis - dużą cierpliwością. Lis odrzuciła propozycję prowadzenia "Panoramy", "Pytania na śniadanie" i udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Według informacji magazynu "Party" dziennikarka ma podpisać z TVP kontrakt gwiazdorski. Taki kontrakt posiada Natasza Urbańska, która miesięcznie inkasuje 20 tysięcy złotych. Hanna Lis dostała również możliwość decydowania o tym jakie materiały pojawią się w "Wiadomościach".

Drugim prowadzącym ma zostać Piotr Kraśko, który dotychczas był korespondentem Jedynki w USA. Władze TVP wierzą, że Kraśko i Lis staną się prawdziwymi gwiazdami Jedynki, które w przyszłym roku pokonają w końcu w plebiscycie "Tele tygodnia" dziennikarzy TVN-u.

Więcej o: