Kinga Rusin kontra Hanna Lis! Głosuj!

Hanna Lis zostanie prawdopodobnie gospodynią porannego programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2! Oznacza to, że będzie rywalizowała o widza ze swoją byłą przyjaciółką (zdjęcie oczywiście archiwalne), prowadzącą "Dzień Dobry TVN" Kingą Rusin! Która podbije serca publiczności? Głosuj w sondażu Plotka!

Rusin kontra Lis! Hanna Lis zostanie gospodynią programu "Pytanie na śniadanie" w TVP2! Oznacza to, że będzie rywalizowała o widza ze swoją byłą przyjaciółką, prowadzącą "Dzień Dobry TVN" Kingą Rusin! Oznacza to, że będzie rywalizowała o widza ze swoją byłą przyjaciółką, prowadzącą "Dzień Dobry TVN" Kingą Rusin! Hanna Lis odmówiła prowadzenia serwisu informacyjnego - "Panorama", ponieważ nie spodobał jej się sposób "robienia" programu. Podobno dziennikarka nazwała redakcję "Panoramy"- "skansenem". Nie znaczy to jednak, że Hanna całkowicie przerwała negocjacje z TVP. Jak donosi "SE" władze Dwójki przekonują ją żeby poprowadziła program w porannym paśmie TVP czyli "Pytanie na śniadanie". Jeśli Hanna dogada się z TVP2, stanie się największą rywalką Kingi Rusin. Dziennikarki konkurowały ze sobą dotychczas tylko w życiu prywatnym. Teraz przyszedł czas na zaciętą walkę o widza!

 

Hanna Lis odmówiła prowadzenia serwisu informacyjnego - "Panorama", ponieważ nie spodobał jej się sposób "robienia" programu. Podobno dziennikarka nazwała redakcję "Panoramy"- "skansenem". Nie znaczy to jednak, że Hannacałkowicie przerwała negocjacje z TVP. Jak donosi "SE" władze Dwójki przekonują ją żeby poprowadziła program w porannym paśmie TVP czyli "Pytanie na śniadanie".

 

Jeśli Hanna dogada się z TVP2, stanie się największą rywalką Kingi Rusin. Dziennikarki konkurowały ze sobą dotychczas tylko w życiu prywatnym. Teraz przyszedł czas na zaciętą walkę o widza!

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (295)
Kinga Rusin kontra Hanna Lis! Głosuj!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Hanna- dziwka a lis kawał drania

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Lisica coraz wstrętniejsza, jakie wnętrze taka twarz!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  hanna to dziwa!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  MILOSC NIE WYBIERA......

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  kinga jest super

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  po wynikach głosowania stwierdzam że chyba same dzieci czytają strone ..

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  kinga jest super laska

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  blondynki do du.....................py

 • Gość: Gość

  0

  obie to nadete bufoniaste PREZENTERKI bo z dziennikarstwem nie wiele maja wspolnego, wlasciwie nic. Szkoda ze szefostwo TV jest slepe i nie widzi ze obie nie nadaja sie do TV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX