Hanna Lis nie zatańczy na lodzie!

Hanna Lis miała już dosyć spekulacji na temat jej udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i w rozmowie z "Faktem" zdementowała wszelkie pogłoski. Hanna chce zająć się poważną publicystyką i nie w głowie jej taniec!
Hanna Lis nie zatańczy! Hanna chce zająć się poważną publicystyką i nie w głowie jej taniec! Hanna Lis miała już dosyć spekulacji na temat jej udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i zdementowała wszelkie pogłoski. Hanna Lis miała już dosyć spekulacji na temat jej udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i zdementowała wszelkie pogłoski. Hanna Lis nie chce robić piruetów w powietrzu na oczach milionów widzów oraz rywalizować z innymi gwiazdami, ponieważ woli zająć się poważną pracą dziennikarską: - Nie będę tańczyć ani na lodzie, ani na parkiecie. Robiłam w życiu różne rzeczy, prowadziłam m.in. program publicystyczny. I taka tematyka jest w kręgu moich zainteresowań: poważna publicystyka lub newsy. Hanna Smoktunowicz przyznała, że prowadzi obecnie rozmowy z dwiema osobami z kierownictwa TVP. - Nie jest to jednak jeszcze ten etap, żeby mówić więcej. Nie rozumiem, czemu plotkuje się, że poprowadzę "Panoramę" lub pasmo poranne w TVP. Ofertę pracy w "Panoramie" dostałam już jakiś czas temu i jej nie przyjęłam. Jeśli chodzi o pasmo poranne, nie było z mojej strony choć cienia zainteresowania tą działką. To nie dla mnie. Hanna twierdzi, że najlepiej czuła się prowadząc programy publicystyczne i w przyszłości właśnie tą dziedziną chce się zajmować.

 

Hanna Lis nie chce robić piruetów w powietrzu na oczach milionów widzów oraz rywalizować z innymi gwiazdami, ponieważ woli zająć się poważną pracą dziennikarską.

Nie będę tańczyć ani na lodzie, ani na parkiecie. Robiłam w życiu różne rzeczy, prowadziłam m.in. program publicystyczny. I taka tematyka jest w kręgu moich zainteresowań: poważna publicystyka lub newsy.

 

 

HannaSmoktunowicz przyznała, że prowadzi obecnie rozmowy z dwiema osobami z kierownictwa TVP.

Nie jest to jednak jeszcze ten etap, żeby mówić więcej. Nie rozumiem, czemu plotkuje się, że poprowadzę "Panoramę" lub pasmo poranne w TVP. Ofertę pracy w "Panoramie" dostałam już jakiś czas temu i jej nie przyjęłam. Jeśli chodzi o pasmo poranne, nie było z mojej strony choć cienia zainteresowania tą działką. To nie dla mnie.

Hanna twierdzi, że najlepiej czuła się prowadząc programy publicystyczne i w przyszłości właśnie tą dziedziną chce się zajmować.

Więcej o:
Komentarze (36)
Hanna Lis nie zatańczy na lodzie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  To co zrobila swojej kolezance Rusinto my nie tylko jej nie chcemy widziec w tancu na lodzie ale nawet w zadnej stacji telewizji polskiej .Sa lepsze dziennikarkiibez polskich skandali .

 • Gość: Gość

  0

  są takie przysłowia - kij ma dwa końce i nie buduje sie własnego szczęścia na cudzym nieszczęściu.
  los się mści!
  nie lubie ich !!!!!

 • Gość: Gość

  0

  To parodia dziennikarstwa itd!!

 • Gość: Gość

  0

  Haniu jestes piekna kobieta ;ale postapilas paskudnie .Jak moglas to zrobic swojej kolezance ;stworzyc tym dziecimom przykra sytuacje. Czy ty sie dobrze z tym czujesz? Zranilas tyle osob.

 • Gość: Gość

  0

  Haniu jestes piekna kobieta ;ale postapilas paskudnie .Jak moglas to zrobic swojej kolezance ;stworzyc tym dziecimom przykra sytuacje. Czy ty sie dobrze z tym czujesz? Zranilas tyle osob.

 • Gość: Gość

  0

  Cudzołożnica!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Jeśli chce się zająć równie poważną publicystyką jak gazety, którym udziela informacji (mam na myśli kompletnie denny Fakt) to niech lepiej od razu zasiądzie w domu i zacznie rodzić małe Lisy...

 • Gość: Gość

  0

  Jestem za Hanna. Wie czego chce i nie pcha sie wszedzie na chama tylko po to, zeby zaistniec i zablyszczec przed publika.

 • Gość: Gość

  0

  szczurkowata lisica by chciała robić Phoważną Publicyckę jak szczuropodobny Lis najlepiej po dzienniku albo zamiast dbranocki żeby wszystkie nasze szczuropodobne dzieci mogły sie szczuerze wylisić . Ale prezesową by nie chciała za to prezydentową bym mogła -mowi lisica szcurowata gazecie ch..muj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX