Iza Miko wstydzi się Zakościelnego?

Maciej Zakościelny zrezygnował z robienia kariery w naszym kraju i wyjechał do USA, żeby być bliżej swojej wielkiej miłości - Izy Miko. Czemu więc dziewczyna ukrywa, że są parą?

Iza Miko, dziewczyna Maćka Zakościelnego , wyjechała do Stanów Zjednoczonych gdy miała 14 lat. Od tego czasu zagrała w około 15 amerykańskich i kilku polskich produkcjach. Iza ma w "fabryce snów" wiele znajomości i z łatwością mogłaby wypromować swojego chłopaka.

Fot. Mateusz Skwarczek / AG

Niestety jak zauważył "SE" Iza nie przyznaje się do swojej miłości. Na jej oficjalnej stronie internetowej nie ma ani jednego zdjęcia z Maćkiem . Na stronie największej aktorskiej bazy danych IMDB jest mnóstwo zdjęć Iza z pokazów premierowych i różnych imprez, ale na żadnym nie ma Zakościelnego.

Aktor wyjechał do Hollywood parę tygodni temu i zapewne liczył na to, że jego dziewczyna pomoże mu się wybić. Problem w tym, że Iza nawet nie opowiada w wywiadach o swoim chłopaku .

Szczerze mówiąc, my dowiedzieliśmy się o istnieniu kogoś takiego jak Iza Miko - dzięki temu, że związał się z nią Maciek. W Stanach zasłynęła dzięki drugoplanowej roli w filmie "Coyote ugly" i znajomości z Joshem Hartnettem. Dlatego mamy radę dla Maćka, on w ramach rewanżu powinien przestać pokazywać się ze swoją dziewczyną w Polsce. Może to da Izie do myślenia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.