Maciej Zakościelny - gdzie spędza wakacje?

Najprzystojniejszy aktor w Polsce, wybrał się wraz z ukochaną Izą Miko na wakacje, aż na Florydę. Zakochani miło spędzali czas na plaży, ucząc się min. pływania na desce. Wczoraj donosiliśmy o tym, że Przemek Cypryański uczy się surfowować, dzisiaj "Fakt" opisuje pierwsze próby pływania na desce, Maćka. Czyżby wśród aktorów zapanowała moda na surfowanie?

 Iza Miko i Maciej Zakościelny

 

Maciej bardzo starał się aby wypaść jak najlepiej przed swoją ukochaną. Podczas gdy ona wdzięcznie leżała sobie na desce, on szlifował swoje umiejętności. "Fakt" bezlitośnie podsumował jego próby:

Maciej doskonale radzi sobie na desce. Najlepiej, gdy w ogóle nie ma fali i deska się nie kołysze...

Związek Izy i Macieja, wymaga od nich obojga wielu poświęceń, ponieważ mieszkają na dwóch różnych kontynentach. Ona w USA rozwija swoją karierę, on w Polsce otrzymuje cały czas nowe propozycje filmowe. Maciej gra obecnie w "Kryminalnych", w Teatrze Współczesnym i nowym filmie "Mała Moskwa".

 

Rok temu informator "Faktu" powiedział gazecie, że Iza i Maciej są na drodze do wielkiej miłości. Gazeta jest przekonana, że jeśli ich związek przetrwał ostatni rok, to można śmiało powiedzieć, że czas tej wielkiej miłości już nadszedł.

 

Jaki ten "Fakt" romantyczny. Aż się rozmarzyliśmy...

 

  Iza Miko i Maciej Zakościelny