Millie Bobby Brown już po ślubie. Jej mężem jest syn legendarnego rockmana

Millie Bobby Brown zostałą mężatką. Powiedziała "tak" synowi legendarnego piosenkarza. Jej wybranek to Jake Bongiovi.

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi są małżeństwem.Na łamach portalu People pojawiła się informacja, że 20-letnia gwiazda "Stranger Things" i 22-letni model, syn Jona Bon Joviego, potajemnie pobrali się w ubiegły weekend. Zgodnie z doniesieniami The Sun na ceremonii obecni byli rodzice Bongiovi - Jon Bon Jovi i Dorothea Bongiovi, a także rodzice Brown. Uroczystość miała wyjątkowy charakter i z pewnością nie należała do sztampowych.

Zobacz wideo Wedding plannerka o tym, jak obecnie wyglądają wesela

Tak zaczęła się znajomość Millie i Jake'a. Od razu zaiskrzyło

Plotki o relacji Millie i Jake'a pojawiły się w czerwcu 2021 roku, kiedy to Bongiovi udostępnił selfie z gwiazdą "Stranger Things". Brown i Bongiovi zostali przyłapani pod koniec tego samego miesiąca podczas spaceru w Nowym Jorku. Trzymali się za ręce. Sytuacja ta rozwiała wszelkie wątpliwości i potwierdziła, że łączy ich naprawdę wiele. Jako para pojawili się  na czerwonym dywanie, w tym na ceremonii rozdania nagród filmowych BAFTA w 2022 roku i podczas premiery czwartego sezonu serialu, w którym wystąpiła Brown na platformie Netflix. Zakochani od tamtego czasu nieustannie udostępniają kulisy swojego związku na Instagramie. Zdjęcia świeżo upieczonych małżonków znajdują się w galerii na górze strony.

Millie i Jake w kwietniu ogłosili zaręczyny. Na Instagramie zamieścili niecodzienny post

Brown ogłosiła swoje zaręczyny na Instagramie dokładnie 11 kwietnia. Zamieściła czarno-białe zdjęcie przedstawiające ją i modela w objęciach. Podpisała fotografię fragmentem utworu "Lover" Taylor Swift - "Kocham cię już od trzech lat, kochanie, chcę je wszystkie" - napisała. Kilka tygodni później Jon Bon Jovi udzielił swojemu synowi błogosławieństwa w radiu Andy. "Nie wiem, czy wiek ma znaczenie" – stwierdził na antenie radia Andy o młodej parze 62-letni Bon Jovi. "Jeśli znajdziesz odpowiedniego partnera i wspólnie będziecie się rozwijali (...). Moja rada jest taka, aby naprawdę wspólnie iść do przodu - sądzę, że jest mądra. Uważam, że wszystkie moje dzieci znalazły ludzi, przy których mogą się rozwijać. Wszyscy ich lubimy" - dodał w dalszej części wypowiedzi Bon Jovi. Jak widać zakochani nie czekali długo z decyzją o ślubie. Patrząc na ich instagramowe posty można śmiało stwierdzić, że łączy ich gorące uczucie.

Lubisz serial "Stranger Things"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.