Doda gotowa do półfinału Eurowizji. Nawiązuje do Blanki. "Wystawiamy sobie wizytówkę sabotażystów"

Doda jak wiele osób pasjonujących się muzyką z zaciekawieniem śledzi kolejną edycję Eurowizji. Wie, z jakim hejtem w tym okres mierzy się nasza reprezentantka Blanka i dlatego postanowiła zaapelować do swoich odbiorców.

Doda zgromadziła na swoim Instagramie 1,6 mln obserwatorów. Ta platforma służy jej nie tylko do promowania swojej twórczości czy wstawiania zdjęć z podróży, ale również do apelowania w ważnych sprawach. Dziś wokalistka postanowiła nagłośnić temat hejtu, z jakim mierzy się Blanka Stajkow - nasza eurowizyjna reprezentantka. Fala niemiłych komentarzy na jej temat jest zbyt duża. Doda nie przebierając w słowach mówi, co uważana ten temat.

Zobacz wideo Majdan oskarży Dodę? "To sprawa opierająca się o zniesławienie i zaangażowanie w to prawników"

Doda zachęca do wspierania Blanki. Apeluje do Polaków

9 maja ma miejsce pierwszy półfinał Eurowizji 2023. Dwa dni później będziemy mieli okazję obejrzeć występ Blanki z utworem "Solo", który podbija internet. Młoda wokalistka ma wielu fanów, ale również niemałe grono hejterów, z którym musi sobie radzić. Na pewno nie jest to proste, aby jednocześnie trenować do występu, który obejrzą miliony i czytać niepochlebne komentarze na swój temat, również ze strony rodaków. Doda nagłośniła ten temat na swoim Instagramie.

Wszystkie słowa dezaprobaty, niezadowolenia i protestów dotyczących wyboru reprezentanta Polski minęły. To już jest nie na to pora. Teraz jest pora, żeby się solidaryzować i jako kraj nie robić samemu sobie wstydu i na własną reprezentantkę pluć i siać publiczny ostracyzm wśród innych państw. Wystawiamy sobie tragiczną, fatalną wizytówkę sabotażystów. Apeluję, żeby pokazać się z jak najlepszej strony. 

Wokalistka wspomniała o tym, że Blanka włożyła dużo pracy w przygotowanie do występu. Stajkow nie tylko śpiewa, ale i koncentruje się na choreografii. Doświadczenie taneczne młodej artystki jest niemałym atutem. Doda dodała ponadto, że odczuła zażenowanie czytając hejterskie komentarze dotyczące Blanki. Zachęca nie do hejtowania, a wspierania dla naszej reprezentantki.

Doda i nowa posada w Polsacie

Ostatnio jest coraz głośniej o zwolnieniach w stacji, zaś Dody ten temat jak na razie nie dotyczy. Wokalistka otrzymała posadę prowadzącej Polsat SuperHit Festiwalu. Do tej pory mogliśmy zobaczyć Dodę tylko podczas występów na polsatowskiej scenie, a tym razem będziemy oglądali ją w nowej roli. Wsparciem artystki będzie Maciej Dowbor, a poza nimi ujrzymy także innych prowadzących: Marcelinę Zawadzką, Paulinę Sykut-Jeżynę, Macieja Rocka oraz Krzysztofa Ibisza. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.