Małgorzata Rozenek w zaawansowanej ciąży wygrzewa się na słońcu w obcisłej sukience. "Uroczy z pani arbuzik"

Małgorzata Rozenek nie zapomina o wielbicielach, a na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Gwiazda skorzystała z pięknej pogody i zapozowała na tarasie. Podkreśliła ciążowe krągłości.

Małgorzata Rozenek z niecierpliwością oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Gwiazda jest już w zaawansowanej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. To ostatnie chwile, by nacieszyć się tym staniem. Niedawno gwiazda opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie, na którym wygrzewa się w słońcu. Całą uwagę skradły oczywiście jej brzuch.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie wylatuje z Polski

Małgorzata Rozenek pozuje w obcisłej sukience

Małgorzata Rozenek jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, którzy codziennie otrzymują świeżą dawkę informacji na temat ''Perfekcyjnej'', a także całej jej rodziny. Gwiazda skorzystała z pięknej, słonecznej pogody i zaprezentowała się w wiosennej stylizacji. Wybrała czarną, obcisłą sukienkę bez ramiączek, która podkreśla jej ciążowe krągłości. Dobrała do niej ciemne okulary przeciwsłoneczne i zajada się arbuzem. Zdjęcie podpisała fragmentem najsłynniejszej piosenki pochodzącej z Monthy Pytona.  

Always look on the bright side of life, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza - zawsze patrz na jasną stronę życia. 
 

Pod postem Małgosi pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Wielbicielki gwiazdy doceniły jej promienny wygląd, a także pozazdrościły ciążowego brzucha.

Uroczy z pani arbuzik.
Pięknie pani wygląda.
Ale petarda - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starali się o dziecko kilka lat. Po wielu próbach skorzystali z kuracji hormonalnej w procedurze in vitro. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną w grudniu 2019 roku, a wiadomość o ciąży zelektryzowała wszystkie media. Od tamtej chwili ''Perfekcyjna'' regularnie publikuje ciążowe krągłości, a brzuch rośnie z dnia na dzień. 

Więcej o: