Małgorzata Rozenek spaceruje po plaży. Ewa Minge zachwyca się jej nogami i pyta: Brzucha nie założyłaś?

Małgorzata Rozenek wybrała się na spacer po plaży, a fani zachwycili się jej nogami. Wśród nich znalazła się również Ewa Minge, która miała do "Perfekcyjnej" prowokacyjne pytanie.

Poród Małgorzaty Rozenek coraz bliżej. Gwiazda razem z Radkiem Majdanem oraz synami postanowiła wyjechać z Warszawy i od kilku tygodni odpoczywa w nadmorskiej posiadłości. Praktycznie codziennie w ich mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia, na których możemy podejrzeć, co aktualnie porabiają. Ostatnio "Perfekcyjna" wybrała się na spacer po plaży, a zachwytom internautów nie było końca.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek spaceruje po plaży

Gosia postanowiła wybrać się na romantyczny spacer plaży. Słońce akurat zachodziło, więc był to idealny moment na zrobienie kilku zdjęć. Oczywiście nie mogło zabraknąć odpowiedniej do okazji stylizacji. Rozenek postawiła na szeroką, białą bluzę w gwiazdki oraz krótkie spodenki z delikatną falbaną. Klasa!

Im dłużej na coś czekasz, tym bardziej to doceniasz... Zachód słońca nad polskim morzem - napisała.
 

Niektórzy słusznie zastanawiali się, czy Gosi nie było przypadkiem zimno.

Ojej, jest tam aż tak ciepło? - zapytała jedna z internautek.
Dziś na tarasie spędziliśmy całe popołudnie - odpowiedziała Rozenek.

Pod postem pojawiło się oczywiście wiele komentarzy, w których internauci komplementowali swoją idolkę. Swoje trzy grosze dodała sama Ewa Minge. Projektantka przy okazji zapytała... o jej brzuch.

Ach te nogi... Najlepsze w polskim show-biz. Brzucha nie założyłaś, moja droga? Gosia, całusy dla Was, ale trafiłaś w te koronę.

Gosia niestety nie odpisała, ale za to inni obserwatorzy zgodzili się z opinią Minge.

O tym samym pomyślałam. OMG, ona ma najpiękniejsze nogi.

Rzeczywiście najpiękniejsze w całym show-biznesie?

Więcej o: