''Pary młode ponad miarę''. Narzeczeni mieli ogromny problem z dobraniem strojów na ślub. Efekt końcowy? Wow!

W siódmym odcinku programu "Pary młode ponad miarę" Izabela Janachowska pomogła znaleźć idealne ślubne stylizacje Monice i Tomkowi.

W każdą niedzielę o godzinie 13:30 na TVN Style emitowany jest program "Pary młode ponad miarę". Prowadzącą jest ekspertka ślubna, Izabela Janachowska. W najnowszym odcinku bohaterami byli Monika i Tomasz. Monika pracuje w przedszkolu jako pomoc nauczyciela, natomiast Tomasz jest tokarzem w firmie produkującej nakrętki.

Zobacz wideo Izabela Janachowska zagrała z mężem w quiz małżeński

''Pary młode ponad miarę''

Monika i Tomek są parą od niemal dziesięciu lat. Poznali się na ognisku u wspólnych znajomych. Mężczyzna poszukiwał partnerki na zbliżające się wesele i Monika zgłosiła się jako ochotniczka. Ich znajomość rozwijała się w ekspresowym tempie - po trzech miesiącach postanowili zamieszkać razem, po kolejnych 4 miesiącach Tomasz zdecydował się oświadczyć. Miesiąc po zaręczynach okazało się, że Monika jest w ciąży. Rodzina zaczęła naciskać na równie ekspresowy ślub, jednak Monika i Tomek nie chcieli organizować tego wyjątkowego dnia “na szybko”. Para całkowicie skoncentrowała się na swojej córeczce Zuzi. Jednak po latach wreszcie wrócili do tematu ślubu, na który namawiała ich 8-letnia dziewczynka.

Tak długo wyczekiwany dzień musi być wyjątkowy, a stylizacje idealne. I tu sprawy się komplikują. Tomek “wspierał wagowo” Monikę w czasie ciąży i do tej pory nie udało im się zrzucić dodatkowych kilogramów. W związku z tym mają ogromny problem z dobraniem idealnych strojów na ich ślub. Monika nie miała okazji przymierzyć ani jednej sukni ślubnej. Wszystkie, które jej się podobają mają za małe rozmiary. Wymarzonym modelom sukni przygląda się jedynie zza sklepowych witryn. W przypadku Tomka poszukiwania komplikuje nietypowa figura oraz niski wzrost. Ma trudności szczególnie z dobraniem marynarki. Wszystkie mierzone dotychczas garnitury pozostawiały wiele do życzenia.

Monice marzy się skromna suknia o kroju literki A w stylu boho. Czy taki model jest odpowiedni w przypadku figury o kształcie gruszki? Czy Monika pozostanie wierna swoim wyobrażeniom o ślubnej kreacji i rzeczywiście zdecyduje się na skromną suknię? A może Izabeli uda się przekonać ją do bogato zdobionych propozycji? Monika marzy, aby dopełnieniem jej ślubnej stylizacji był wianek. Izabela Janachowska spełni to marzenie, a ponadto w swoim poradniku opowie o rodzajach wianków i podpowie, w jaki sposób łączyć je z fryzurami.

Tomek w dniu ślubu chciałby założyć garnitur z delikatnym wzorem, najlepiej w kratkę. Jednak czy w przypadku sylwetki w kształcie litery O wzór jest dobrym pomysłem?

Sprawdźcie zdjęcia z metamorfozy w naszej galerii! Co za stylowa para!

Więcej o: