Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda "Plotkary" została przyłapana na spacerze. Długo to ukrywała

Leighton Meester, serialowa Blair Waldorf z serialu ''Plotkara'', spodziewa się dziecka. Gwiazda została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru, a na zdjęciach widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Wszystkich wielbicieli serialowej Blair z pewnością ucieszy wiadomość, że gwiazda już niedługo urodzi kolejne dziecko. Gwiazda ''Plotkary'' spacerowała wraz ze swoim mężem, Adamem Brodym ulicami Los Angeles i nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jest w zaawansowanej ciąży.

Zobacz wideo Gwiazdy, które niedawno urodziły

Gwiazda ''Plotkary'' spodziewa się dziecka

Leighton pilnie strzeże swojej prywatności i przez wiele miesięcy nikt nie wiedział o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Chociaż do tej pory była aktywna w mediach społecznościowych i regularnie zamieszczała tam zdjęcia, to od stycznia nie opublikowała nowego postu. Wszyscy wielbiciele zastanawiali się, co jest powodem jest milczenia i dlaczego jej Instagram świeci pustkami.

Okazuje się, że aktorka chciała jak najdłużej zachować radosną nowinę dla siebie. To nie pierwszy raz, gdy aktorka ukrywała ciążę przed światem. Tak samo zrobiła przy pierwszym dziecku, dopóki paparazzi nie przyłapali ją podczas spaceru. Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać. 

 

Najnowsze zdjęcia aktorki nie pozostawiają wątpliwości. Leighton ma wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek. Szara koszulka i obcisłe czarne ogrodniczki tylko podkreślały jej krągłości. Paparazzi zrobili jej zdjęcia podczas spaceru razem z mężem i córką w Los Angeles. 

To będzie drugie dziecko aktorki. Jej córka, Arlo Day Brody, przyszła na świat w połowie 2015 roku. Jak na razie aktorka nie skomentowała doniesień o kolejnej ciąży i nie zdradziła również płci dziecka. Sądząc po wielkości brzuszka, dziecko gwiazdy przyjdzie na świat już niedługo. Pozostaje nam tylko pogratulować.

KK

Więcej o:
Copyright © Agora SA