Leighton Meester jest w ciąży! Ostatnie zdjęcia gwiazdy "Plotkary" nie zostawiają żadnych wątpliwości

Gwiazda serialu "Plotkara" i Adam Brody zostaną rodzicami. Gwiazdorska para jeszcze nie skomentowała oficjalnie tych doniesień, ale ostatnie zdjęcia aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości.
Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda serialu "Plotkara" i Adam Brody zostaną rodzicami Gwiazda serialu "Plotkara" i Adam Brody zostaną rodzicami. Gwiazdorska para jeszcze nie skomentowała oficjalnie tych doniesień, ale ostatnie zdjęcia aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Leighton i Adam już raz zaskoczyli fanów i media, kiedy w lutym zeszłego roku wzięli sekretny ślub. Ciążę aktorki również udało im się ukryć przed światem długi czas - na ostatnich zdjęciach serialowa Blair z "Plotkary" ma już bardzo wyraźnie zarysowany ciążowy brzuch. Leighton promieniała, kiedy paparazzi spotkali ją w sobotę na randce z mężem w Los Angeles. Nie ma co się dziwić - jest w ciąży! Leighton pokazała spory już brzuch, gdy nie przestając się, uśmiechać wychodziła z restauracji i kierowała się w stronę samochodu - opisuje portal Popsugar.com.

Leighton Meester i Adam Brody już raz zaskoczyli fanów i media, kiedy w lutym zeszłego roku wzięli sekretny ślub. Ciążę aktorki również udało im się ukryć przed  światem długi czas - na ostatnich zdjęciach serialowa Blair z "Plotkary" ma już bardzo wyraźnie zarysowany ciążowy brzuch.

Leighton promieniała, kiedy paparazzi spotkali ją w sobotę na randce z mężem w Los Angeles. Nie ma co się dziwić - jest w ciąży! Leighton pokazała spory już brzuch, gdy nie przestając się, uśmiechać wychodziła z restauracji i kierowała się w stronę samochodu - opisuje portal Popsugar.com.

Jeszcze do niedawna aktorka, która zajmuje się również nagrywaniem muzyki, była w trasie koncertowej. Na zdjęciach z ostatniego występu, który odbył się na początku kwietnia w Hollywood, krągłości są bardzo widoczne.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Będzie to pierwsze dziecko 29-letniej Meester i 35-letniego Brody'ego. Płeć ani planowany termin porodu nie są jeszcze znane.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS