Ana de Armas pokazała zdjęcia, które zrobił jej Affleck. Śliczne, ale spójrzcie na nowe paparazzi. Miłość pary kwitnie na spacerze

Miłość Bena Afflecka i Any de Armas kwitnie. Niedawno zakochani spacerowali po plaży na Kostaryce i nie szczędzili sobie czułości, a tym razem paparazzi przyłapali ich w Los Angeles. Bez wątpienia są jedną z najgorętszych par Hollywood.

Ostatnio pisaliśmy o tym, że paparazzi zrobili zdjęcia Benowi Affleckowi i Anie de Armas na romantycznym spacerze. Podczas przechadzki Affleck zrobił Anie zdjęcia na tle morskich fal. Niedawno aktorka opublikowała efekty sesji na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem nieźle. Od tamtej pory para jest pod stałą obserwacją mediów, a w sieci co chwila pojawiają się ich nowe zdjęcia. 

Ana de Armas i Ben Affleck szaleńczo zakochani

Ben i Ana poznali się na planie filmu "Deep Water", w którym grali małżeństwo. Okazuje się, że zaiskrzyło między nimi na tyle, że swoją relację z planu zdjęciowego przenieśli do prawdziwego życia. Kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Bena i Any, którzy przechadzali się po jednej z plaż na Kostaryce. Od tamtej pory nikt nie miał wątpliwości, że tych dwoje łączy coś więcej. Potwierdzają to tylko najnowsze zdjęcia paparazzi. 

Ben Affleck i Ana De Armas na romantycznym spacerzeBen Affleck i Ana De Armas na romantycznym spacerze East News

Ana i Ben na wspólnym spacerze

Paparazzi nie odstępują najgorętszej pary show-biznesu na krok. Co chwila pojawiają się ich romantyczne zdjęcia. Zakochani zostali przyłapani podczas kolejnego spaceru, tym razem na jednej z ulic Los Angeles. Wyprowadzali razem psy i dobrze się bawili. Ana i Ben są w siebie wpatrzeni i nie szczędzą sobie czułości nawet w miejscach publicznych. 

Wiadomość o związku Any i Bena wywołało wielkie zainteresowanie mediów. Niektórzy zwątpili, że aktor znajdzie jeszcze szczęście w miłości. Affleck długo nie mógł pozbierać się po rozstaniu z Jennifer Garner i jeszcze niedawno sugerował, że żałuje tej decyzji. Los się jednak do niego uśmiechnął, gdy na horyzoncie pojawiła się Ana.

Kim jest Ana de Armas?

Ana de Armas to wschodząca gwiazda Holywood o kubańskich korzeniach. Mogliśmy ją podziwiać u boku Ryana Goslinga w filmie "Blade Runner 2049", gdzie wcieliła się w rolę Joi, a także w komedii ''Na noże'', za którą otrzymała nominację do Złotego Globu. Zagrała również dziewczynę Bonda w filmie ''Nie czas umierać''. 

Ben Affleck i Ana De Armas na romantycznym spacerzeBen Affleck i Ana De Armas na romantycznym spacerze East News

Więcej o: