Jamie Foxx już definitywnie zapomniał o Katie Holmes? Aktor afiszuje się z nową partnerką. Nie mógł utrzymać rąk przy sobie

Jamie Foxx został sfotografowany z nową partnerką. Wszystko wskazuje na to, że aktor pogodził się z rozstaniem z Katie Holmes i szuka szczęścia z innymi kobietami.
Zobacz wideo

W sierpniu media obiegła informacja, że Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się. Aktorzy byli ze sobą sześć lat, dlatego ich fani byli w niemałym szoku. Do tej pory nie ma oficjalnego potwierdzenia tych informacji, jednak od kilku miesięcy nie pojawiają się razem. Dowodem mogą być za to najnowsze zdjęcia aktora, który pozował w towarzystwie (kolejnej) tajemniczej kobiety.

Jamie Foxx z nową partnerką

Jak na razie nie wiadomo, kim jest jego nowa wybranka. Zakochani gdy zobaczyli fotografów, radośnie uśmiechali się w stronę aparatów. Wiele jednak wskazuje na to, że łączy ich namiętność, gdyż Jamie nie mógł powstrzymać się przed dotykaniem kobiety. Gdy myślał, że nikt ich nie widzi, położył rękę na jej pośladkach.

Ciężko jednak spekulować, czy tym razem to coś poważnego. Prawdopodobnie to początki ich znajomości, gdyż Foxx na początku roku spędzał czas z inną kobietą - pływali razem na jachcie. Jak wiemy, nie jest on zbyt stały w uczuciach i często zarzuca się mu niewierność. Tak samo było podczas związku z Holmes - gwiazdor został nieraz przyłapany w towarzystwie innych kobiet.

Myślicie, że tym razem może być inaczej i aktor się ustatkuje?

AW

Więcej o: