Film "Czerwone maki" o słynnej bitwie pod Monte Cassino wchodzi do kin. W produkcji wystąpili między innymi: Leszek Lichota, Mateusz Banasiuk, Michał Żurawski i Bartłomiej Topa. 4 kwietnia odbyła się premiera filmu. Największe gwiazdy polskiego show-biznesu nie przegapiły okazji, aby brylować na ściance. Kto najbardziej przyciągał uwagę? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony.
Na premierze filmu pojawili się Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska. Zakochani postawili na klasyczne stylizacje. Aktorka wybrała czarną, dopasowaną sukienkę z głębokim dekoltem. Uwagę na jej kreacji przyciągnęły niewielkie różyczki. Do całości dobrała czarne sandałki. Banasiuk zaprezentował się równie dobrze. Aktor wskoczył w garnitur i białą koszulę. Trzeba przyznać, że Boczarska i Banasiuk wyglądają na zgrany duet. Nie chodzi tylko o stylizacje. Na wielu zdjęciach uśmiech nie schodził im z twarzy.
Jedni preferują klasyczne kolory, inni lubią trochę poeksperymentować. Tak też było w przypadku Marii Dębskiej, która zadała szyku na ściance. Aktorka założyła biało-czarną marynarkę we wzory. Z pewnością nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Maria Dębska dobrała do stylizacji małą, czarną torebkę i szpilki ze srebrnymi dodatkami. Widać, że aktorka lubi bawić się modą i odważnie podąża za trendami. Zgadzacie się?
Na premierze filmu "Czerwone maki" nie zabrakło także Doroty Choteckiej. Aktorka postawiła na biały komplet - marynarkę i dopasowane spodnie. Do całości dobrała dodatki w beżowych kolorach. Aktorce towarzyszył na ściance mąż Radosław Pazura. Aktor nie odstawał od żony i ubrał się równie elegancko. Zaprezentował się w brązowym garniturze, kamizelce i krawacie. Co sądzicie o aktorach w takim wydaniu? ZOBACZ TEŻ: Premiera "Priscilli". Richardson w nowej fryzurze, Rusowicz niczym kowbojka
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!