Piotr Grabowski i Anna Dereszowska przez kilka lat tworzyli jeden z najpopularniejszych związków w show-biznesie. "Połączyło nas coś wyjątkowego. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego uczucia" - wspominała para w jednym z wywiadów z magazynem "Gala". To właśnie dla aktorki Grabowski rozstał się ze swoją poprzednią partnerką Martą Konarską. Do rozwodu doszło w 2008 roku, ale wcześniej para stoczyła batalię w sądzie. Z tego małżeństwa aktor doczekał się dwójki dzieci: córki Aleksandry i syna Macieja. Nie wszyscy wiedzą, że córka aktora poszła w jego ślady, mimo że rodzice stanowczo odradzali jej ten zawód.
Zarówno Piotr Grabowski, jak i Marta Konarska od lat związani są z aktorstwem. Była żona aktora zdecydowała się na karierę w teatrze, więc jest mniej rozpoznawalna w mediach. Od wielu lat związana jest z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Aleksandra nie wiązała swojej przyszłości z aktorstwem. Studiowała scenografię na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wszystko się zmieniło, kiedy zaproszono ją do udziału w castingu do pierwszego sezonu "Belfra". Dostała rolę w serialu i niemal momentalnie zakochała się w aktorstwie. W wywiadach podkreślała, że całkowicie przepadła i nie umie już bez tego żyć. Co ciekawe, rodzice odradzali jej ten zawód.
Moi rodzice dbali o to, żeby nie przyszło mi do głowy aktorstwo. Wychowałam się jednak w teatrze i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Bardzo mi odpowiada łączenie aktorstwa filmowego i scenografii wyłącznie teatralnej
- wyznała w rozmowie z portalem Interia.
Aleksandra Grabowska ma już całkiem pokaźną filmografię. Oprócz "Belfra" pojawiła się także w serialu "Frost", "Kobietach Mafii 2", "Listach do M. 5" oraz serialu Netfliksa "Infamia". W 2020 roku dołączyła także do obsady serialu "Na dobre i na złe" i skradła serca widzów rolą Glorii. Co więcej, w obsadzie znalazł się także jej ojciec! Aleksandra Grabowska pasjonuje się także podróżowaniem. Na jej profilach w mediach społecznościowych można znaleźć liczne zdjęcia z podróży po całym świecie.
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Bursztynowicz upadła na spacerze. Nie mogła liczyć na pomoc. "Nikt się nie zatrzymał"
Agustin Egurrola wziął ślub kościelny. Jego żona zachwyciła kreacją
Bronisław Komorowski narzeka na wysokość swojej emerytury. "Ojczyzna nie rozpieszcza"
Nagrywa piosenki dla dzieci i zobaczyła, co Skolim zrobił na scenie. "To objaw większego problemu"
Kultura napiwków dzieli Polaków. Krzan mówi wprost, jaką kwotę zostawia obsłudze
Nowe informacje ws. śmierci Hayden Panettiere. Dramatyczna relacja brata partnera aktorki
Hyży komentuje decyzję Nawrockiego. "Żłobek już nie może, a rodzic?"
Lewandowska spotkała w Chicago "polską siostrę". Robi ogromną karierę za granicą