Aleksandra Kwaśniewska od 2012 roku jest żoną muzyka Kuby Badacha. Wszystko wskazuje na to, że tworzą udane małżeństwo, jednak córka byłego prezydenta wciąż mierzy się z komentarzami, w którym wytyka jej się brak dzieci. Tym razem zaczęło się od zdjęć z suczką Kwaśniewskiej, Lulą. Nie jest tajemnicą, że dziennikarka uwielbia psy, a zwierzęta traktuje jak członków rodziny. To właśnie za to dostało jej się od internautki.
Aleksandra Kwaśniewska nie wyobraża sobie życia bez czworonogów. Już w dzieciństwie przepadała za psem dziadków. Kiedy razem z rodzicami mieszkała w Pałacu Prezydenckim, mieli dwa owczarki, a później po nagłym odejściu jednego z nich, przygarnęli kolejnego pupila. Nic dziwnego, że obecnie Kwaśniewska również ma w domu psiaka. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których pozuje z suczką Lulą. Wywołały one jednak sporo emocji w komentarzach, ze względu na podpis.
Lulusia wciąż kocha zdjęcia z mamusią - brzmi jeden z hashtagów.
Internautka postanowiła zostawić pod fotografią kąśliwy komentarz. Nie spodobał się jej sposób, w jaki Aleksandra Kwaśniewska nazywa swojego psa. Stwierdziła, że nie lubi, gdy właścicielki zwierząt nazywają je swoimi "dziećmi", a siebie "mamusiami". Uważa, że dzieje się to z tego powodu, że nie zdecydowały się na macierzyństwo.
Strasznie nie lubię jak właściciele psów czy kotów, czy też innych zwierząt, nazywają je swoimi dziećmi, a siebie mamusiami. Zwykle to się dzieje, kiedy kobieta nie ma własnych dzieci.
Pod jej wpisem stworzyła się dyskusja. Inne internautki stwierdziły, że to bzdura i uznały komentarz za złośliwy. Niektóre z nich dodały, że mają dzieci, jednak mimo to nazywają siebie mamami zwierzaków i uważają to za całkowicie normalne. Aleksandra Kwaśniewska również nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi. Zrobiła to w swoim stylu, z nutką ironii.
To jest realny problem. Podobnie jak matki nazywające swoje dzieci bąbelkami, zapewne z braku środków na napoje gazowane.
U nas owczarki to też były moje siostrzyczki. Poza Kleksiem, który był moim synkiem i narzeczonym mojej mamy, czyli już w ogóle patologia - odpisała później jednej z fanek.
Chociaż coraz więcej mówi się o tym, aby nie zadawać kobietom pytań o macierzyństwo, bo może to być dla nich bolesny temat, niektórzy wciąż nie zdają sobie z tego sprawy. Tę kwestię poruszyła Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z portalem WP Kobieta. Apelowała, aby powstrzymać się od niepotrzebnych pytań, zwłaszcza że bezdzietność nie zawsze jest świadomym wyborem. Dodała, żeby szanować decyzje innych ludzi.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Lewandowski miał powiedzieć Annie "dość". "Skończyło się to awanturą w domu"
Stockinger w "Pytaniu na śniadanie" wydmuchał dwa promile. Wszystkich zamurowało
Marta Nawrocka z wizytą w Notre Dame. Stylistka ma uwagi: Zbyt wyraziście
Doda ostro o związku Kaczorowskiej i Rogacewicza. "Będzie bardzo przez to cierpiała"
Kaczorowska zareagowała na mocne słowa Rogacewicza. Krótko i na temat
Piotr Gąsowski schudł 15 kg. Zaskakujące, od czego zaczął metamorfozę
Nawrocka pojawiła się na lotnisku w zjawiskowym looku. Jeden szczegół zwrócił uwagę stylistki
Kamińska i Meyer mają drugie dziecko. Pokazali intymne zdjęcia z nietypowego porodu!
Zaskakujące sceny z samego rana. Cichopek nie mogła powstrzymać łez