Kaja Moskaluk niedługo powita na świecie drugie dziecko. Pracownica TVP Info radosną nowiną podzieliła się po raz pierwszy w mediach społecznościowych w połowie stycznia. Dodała wtedy zdjęcie, na którym ubrana w dres zaprezentowała ciążowy brzuch, a obok niej znalazła się córka Lenka. "I o to właśnie chodzi" - napisała Moskaluk pod spodem.
Moskaluk pierwsze dziecko urodziła dwa lata temu. Nie ukrywa, że bardzo się cieszy, że jej córka niedługo będzie miała rodzeństwo. Jednak na razie nie zdradziła, kto dołączy do dziewczynki.
Zawsze chciałam, żeby była mała różnica między moimi dziećmi - wyznała.
Prowadząca pasmo informacyjne chętnie eksponuje ciążowe krągłości. Na InstaStories właśnie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w obcisłej sukience sięgającej przed kolano. Dobrała do nich buty na obcasie w kolorze nude. Ujęcie pochodzi z pracy, miała więc mocniejszy makijaż i włosy ułożone w fale.
Kaja Moskaluk pierwsze dziecko urodziła dwa lata temu. Informacją o tym, że Lenka pojawiła się na świecie, podzieliła się z fanami na Instagramie. "Nasz cały świat #loveofmylife. Lena Moskaluk 20.03.2021" - podpisała zdjęcie malucha. Córka jest gwiazdą na jej profilu, jednak mama dba, by nie za bardzo pokazywać jej twarzy.
Zjem z miłości - pisze o dziewczynce Kaja Moskaluk.
Zobacz też: Wersow jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuch
Jak na razie nie wiadomo, na kiedy ma wyznaczony termin drugiego porodu, jednak widać, że ta chwila zbliża się wielkimi krokami. Serdecznie gratulujemy!
Mocne wyznanie Zawadzkiej. "Dawno tak nie płakałam"
Zaskakujący gest Nawrockiej na pogrzebie. W ten sposób oddała hołd Litewce
Kasia Cerekwicka dziś przyjmuje w gabinecie. Nie wszyscy wiedzą, kim jest z wykształcenia
"Mówilibyście po francusku". Macron odpowiedział na żart króla Karola w Białym Domu
Monika Richardson mówi o problemie z alkoholem. "Picie codzienne zaczęło się w moim trzecim małżeństwie"
Epstein miał zostawić list pożegnalny. Po siedmiu latach na jaw wyszły nowe informacje
Pazurowie świętują 17. rocznicę ślubu. "Nie każdy byłby w stanie to udźwignąć"
Natalia Niemen była w sekcie. Ujawniła, co się w niej działo
"Czasami też kupię sobie kebaba". Znany ksiądz ujawnił zarobki. Tyle dostaje jako katecheta