Dziennikarka Karolina Szaciłło i jej ukochany Maciej mają już syna. Teraz ogłosili na Instagramie, że spodziewają się kolejnej pociechy. Karolina jest już w czwartym miesiącu ciąży i - jak zapewnia - czuje się rewelacyjnie.
Karolina wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciążowe krągłości. Pisarka pod fotografią zamieściła obszerny opis, w którym przyznała, że okres ciążowych niedogodności ma już za sobą:
Ostatnie pół roku były dla nas prawdziwą przejażdżką na rollercoasterze. Były chwile trudne, były też te intensywne - m.in. premiera "Jestem kobietą", a gdzieś pomiędzy nimi pojawił się promyk nadziei. Teraz "promyk" kończy 4 miesiące, rośnie i rozwija się modelowo. Mama pożegnała już szczęśliwie uciążliwe mdłości i wymioty pierwszego trymestru.
Dziennikarka przyznała, że z optymizmem patrzy w przyszłość i oczekuje narodzin drugiej pociechy, która ma przyjść na świat w okresie jesiennym:
Z energią i uśmiechem na twarzy (oczywiście nie zawsze) wkraczamy w nieznane, ale wypełnione miłością. A nasza rodzina kolejnego małego człowieka przytuli pod koniec listopada. Takie wieści na początku tego upalnego tygodnia. Pięknego, wypełnionego miłością dnia, kochani. Nic tak nie równoważy moich ciążowych wahań nastroju, jak oddech i medytacja.
Mąż Karoliny, Maciej Szaciłło, ma jeszcze dwie córki z poprzedniego związku. Był mężem aktorki Moniki Mrozowskiej, która w 2003 roku urodziła Karolinę, a siedem lat później - Jagodę.
Tragiczny wypadek we Francji. Zginął znany reżyser i wieloletnia dyrektorka PR Diora
Kawalec odchodzi z Budki Suflera po konflikcie o parodię Martyniuka. "Nikt nie ma prawa mnie cenzurować"
Suknia ślubna córki Scorupco i Czerkawskiego kradła spojrzenia. Stylistka dostrzega "jeden romantyczny element za dużo"
Daniel Martyniuk miał wystąpić w show TTV. "Nie pojawił się na planie"
Fabijański chce jechać na Eurowizję?! Fani wydali werdykt
Dwa małżeństwa Jana Frycza zakończyły się rozwodem. Trzecią żonę rzadko pokazywał. Tak wygląda
Anna Kalczyńska wraca do gry! Dziennikarka właśnie dostała ważną fuchę w Polsacie
Nowe ustalenia po śmierci Hayden Panettiere. Ujawniono wyniki sekcji zwłok
Anna Guzik schudła 15 kg. Wykluczyła z diety tylko trzy produkty