Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili związek w październiku 2022 roku. Oboje mieli za sobą już rozwody - aktorka z Marcinem Hakielem, a dziennikarz z Pauliną Smaszcz. Para, która do dziś wzbudza medialne emocje, jeszcze niedawno była na etapie wykańczania domu. Zakochani zdążyli już zamieszkać w okazałej i nowocześnie urządzonej posiadłości poza Warszawą o powierzchni około czterech tysięcy metrów kwadratowych. Wiemy, jak wygląda ich wspólne gniazdko. Robi wrażenie - i to niemałe. Mamy zdjęcie.
Para chętnie prezentuje fanom kolejne wnętrza domu. Czujni obserwatorzy z pewnością widzieli już, jak zakochani urządzili kuchnię czy jadalnię. Kurzopki mają do dyspozycji sporo pomieszczeń: cztery sypialnie, trzy salony, kuchnię, salon kąpielowy, a także dwie łazienki. Znajdują się tam także garderoba i spiżarnia. Już wiemy, jak z zewnątrz wygląda ich posiadłość.
Jest to okazały dom z białą elewacją i szarym dachem, którego wiele gwiazd by się nie powstydziło. Budynek przypomina pałac! Na zdjęciu zrobionym z lotu ptaka dostrzec można, że okazały dom otacza las, dzięki czemu para może zachować prywatność. Nie brakuje balkonu, a także tarasów, co z pewnością umila prezenterom codzienność. Na terenie posiadłości znajdują się garaż oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na początku kwietnia br. dziennikarz udzielił wywiadu Mateuszowi Szymkowiakowi z portalu Świat Gwiazd. Kurzajewski wspomniał o ślubie z Cichopek. - Ślub byłby i myślę, że będzie dobrym dopełnieniem - stwierdził prezenter. Zaznaczył, że nie chce ujawniać szczegółów, gdyż parze zależy na prywatności w tym wyjątkowym dniu. - To nie jest taka wiadomość, którą chcielibyśmy się dzielić ze światem. Jak to się stanie, to na pewno powiemy o tym. A kiedy to się stanie? Jak to się stanie? Jak do tego dojdzie? To już zostawiamy wyłącznie sobie - mówił prowadzący "halo tu polsat".
Marta Nawrocka wypisała syna z edukacji zdrowotnej. Tak się tłumaczyła
Finał "The Voice Senior". Wiemy, kto wygrał
Ekspert o Nawrockiej podczas wywiadu. "Potraktowała jak niedoświadczoną dziennikarkę". Zdradziło ją też pstrykanie
Pamiętacie skina z "Rancza"? Z brodą i wąsami możecie go nie poznać
Kaczorowska i Rogacewicz kończyli program, gdy nagle padła deklaracja. W studiu zawrzało
Mocne grafiki Damięckiej na walentynki. Spójrzcie na tę z Trumpem i Putinem
Strój Marty Nawrockiej w TVN24 nie był przypadkowy. Stylistka mówi, czego zabrakło
Markowska szczerze o relacji z Kopczyńskim po rozstaniu. "To nie jest łatwe"
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą