Możliwy związek Marianny Schreiber i Przemysława Czarneckiego jest niezwykle elektryzującym tematem w mediach. Gdy pojawiło się ich zdjęcie, na którym robią zakupy, dla wielu był to dobitny dowód na to, że coś ich łączy. O sprawie wypowiedzieli się politycy Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z nich wspomina o wstydzie.
Niedawno, gdyż z początkiem listopada, Marianna Schreiber odwiedziła budynek Sejmu. U jej boku mogliśmy zobaczyć rzecznika klubowej dyscypliny PiS, Waldemara Andzela, oraz Przemysława Czarneckiego, który od zeszłego roku nie jest już posłem. Andzel w rozmowie z "Faktem" stwierdził, że nie zauważył, by Schreiber i Czarneckiego coś łączyło. "Bardzo krótko rozmawiałem, nic nie wiedziałem na ten temat i nie wiem, czy ich coś łączy, czy to tylko spekulacje medialne" - podkreślił poseł PiS. Zapytano także o wspólne zakupy celebrytki i polityka. Andzel miał na to krótką odpowiedź, że to "o niczym nie świadczy".
"Fakt" dotarł również do byłego ministra w rządzie PiS. Prosił on jednak o zachowanie anonimowości. W sprawie Marianny Schreiber i Przemysława Czarneckiego zwrócił uwagę na byłego męża freak fighterki. "Łukasz jeszcze sporo wstydu się naje przez Mariannę. Ale niestety nie wyciąga wniosków" - ocenił polityk w rozmowie z tabloidem.
Zdecydowaliśmy, że warto zapytać o tę relację u źródła. Pierwsze pogłoski o związku Marianny i polityka pojawiły się po zdjęciu, które opublikowała celebrytka. Chodziło oczywiście o ujęcie z bukietem kwiatów, który trzyma męska ręka. Internauci szybko doszli do tego, że to właśnie syn Ryszarda Czarneckiego, a miały zdradzić go mankiety do koszuli byłego europosła PiS. Postanowiliśmy zapytać o tę sprawę influencerkę, która dosadnie odpowiedziała. "Szczerze mówiąc, mam dość grzebania w moim życiu prywatnym. Nie zamierzam komentować wszystkich plotek, które na mój temat powstają w internecie" - brzmią słowa Schreiber. Później mogliśmy zobaczyć wspólnie zakupy pary, o co również zapytaliśmy celebrytkę. Marianna tym razem nie zdecydowała się skomentować sprawy i tylko wyświetliła wiadomość.
Mglej schudł 40 kg, zaskakując wszystkich sylwetką. Mąż Węgiel zdradził nam sekret swojej przemiany
Szymon Hołownia świętuje dziesiątą rocznicę ślubu. "To była miłość od drugiego wejrzenia"
Gawryluk ujawniła nieznane informacje nt. stanu zdrowia Hołowni. "Przeżywał kryzys"
Zaskakujące wieści o Agacie Dudzie. Dopiero teraz wyciekło, jak brzmi jej drugie imię
Zenek Martyniuk zareagował na wywiad Faustyny. Takiego zachowania nikt się nie spodziewał
Jan Wieczorkowski przeszedł przeszczep włosów. Tak wygląda po prawie roku
Wolszczak urządziła mieszkanie w kamienicy. Ma 67 m2, a aktorka zastosowała trik, by je optycznie powiększyć
Piaseczny z tym problemem zmaga się od lat. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał
Nowe wieści w sprawie śmierci Catherine O'Hary. Aktorka trafiła do szpitala w ciężkim stanie