Łukasz i Edyta Golcowie są małżeństwem z naprawdę imponującym stażem. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2000 roku. Małżonkowie doczekali się także trójki dzieci - dwóch synów i córki. Łukasz i Edyta Golcowie dzielą jednak nie tylko radości i troski codziennego życia, ale też obowiązki zawodowe. Żona muzyka, która jest altowiolistką, wraz z braćmi współtworzy zespół Golec uOrkiestra. Czy taka ilość wspólnie spędzanego czasu przekłada się negatywnie na relacje pary? Paweł Golec stanowczo temu zaprzeczył.
Edyta Golec w programie "Bliżej gwiazd" opowiedziała o ponad dwudziestoletniej relacji z Łukaszem Golcem. Artystka nie nie ukrywała, że zdarzały im się trudne momenty, a także kryzysy, ale żadne z nich nie pomyślało nigdy, że mogliby się rozstać. "Pochodzimy z takich domów, gdzie jak jest problem, to się go rozwiązuje. Nie wymienia się partnera ani partnerki" - mówiła. Mimo to co jakiś czas pojawiają się pogłoski o rzekomych małżeńskich problemach. Jak naprawdę wygląda sytuacja? - Totalna ściema - powiedział nam krótko Paweł Golec.
Tam jest wielka miłość i nie ma żadnego kryzysu. To jest jakaś historia wyssana z palca - dodał brat Łukasza.
Paweł Golec wziął ślub rok później niż jego brat. Muzyk poślubił ukochaną Katarzynę, która ukończyła Wydział Sztuki Lalkarskiej na Akademii Teatralnej w Białymstoku. Przez wiele lat związana była z Teatrem Banialuka. W pewnym momencie Katarzyna Golec postanowiła skupić się na rodzinie, a praca zeszła na dalszy plan. Gdy chciała wrócić do zawodu po urlopie macierzyńskim, nie dano jej jednak takiej możliwości. - Gdy urodziła się Maja, żona poszła na macierzyński, a później już nie została przyjęta do teatru (...). To było przykre - mówi nam Paweł Golec. Muzyk dodał, że gdyby jego żona ponownie chciała sprawdzić się w zawodzie, to bardzo by ją do tego zachęcał. - Świetna sprawa, jeżeli to czuje w sercu, to do przodu - dodał. Co jeszcze powiedział nam Paweł Golec? Obejrzyjcie w materiale wideo na górze strony.
Milion na czeku, a na koncie zupełnie inna kwota. Tyle naprawdę dostał zwycięzca "Milionerów"
Agustin Egurrola wziął ślub kościelny. Jego żona zachwyciła kreacją
Szczepanik z Pectus niedawno rozwiódł się z Gawędą z Blue Cafe. Teraz pokazał się z nową partnerką!
Martyniuk po aferze znienacka przyjechał na plan "Nasi w mundurach". "Mama go przywiozła"
"Artysta pełną gębą" kontra "aż uszy bolą". Występy Moś i Kwiatkowskiego z "Lata z Radiem" pod lupą widzów
Daukszewicz gorzko o odejściu z TVN24 i wysokości emerytury. "Medialnie już dawno nie żyję"
Pola Wiśniewska pokazała fotografię sprzed 20 lat. Uwagę zwracają jej włosy
Bursztynowicz upadła na spacerze. Nie mogła liczyć na pomoc. "Nikt się nie zatrzymał"
Bronisław Komorowski narzeka na wysokość swojej emerytury. "Ojczyzna nie rozpieszcza"