W październiku media obiegła wiadomość o rozwodzie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Para przez wiele lat uchodziła za idealną, dlatego też ich decyzja zaskoczyła fanów. W najnowszym wywiadzie dla "Vivy!" żona dziennikarza opowiedziała o początku kryzysu ich relacji.
Kurzajewscy długo nie komentowali decyzji o rozwodzie. To z kolei sprzyjało tworzeniu się plotek i domysłów, kto zawinił. Dziennikarka postanowiła udzielić intymnego wywiadu, w którym zdradziła przyczyny rozpadu jej małżeństwa. Nie ukrywała przy tym, że rozwód jest dla niej bardzo trudnym przeżyciem.
To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam. (...) Mam ogromny szacunek dla Maćka. Jest bardzo inteligentnym, błyskotliwym, rewelacyjnym facetem i genialnym ojcem. Ale zauważyłam w pewnym momencie, że przestałam wzbudzać jego zainteresowanie. Że nie ciekawi go, czym się zajmuję, jak się czuję - wyznała szczerze.
Paulina dodała też, że próbowała na nowo wzbudzić zainteresowanie męża. Zapraszała go na organizowane przez nią konferencje i warsztaty, aby mógł dowiedzieć się, na czym polega jej praca. To jednak nie pomogło. Ostatecznie para zadecydowała rozwieść się po 23 latach.
MŁ
Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Zasłynęła dzięki aferze na koncercie Coldplay. Szok, jak teraz zarabia
Zawodnik świętuje 33. urodziny i wspomina o metamorfozie. Schudła 60 kg
Krupa o obecności swojego nazwiska w aktach Epsteina. Modelka się nie certoli
Doda zwróciła się do Donalda Tuska na antenie TVP Info. Padła zaskakująca prośba
Afery po koncercie Maleńczuka w Zamościu ciąg dalszy. Odpowiada radnej PiS
Piaseczny nie mógł dłużej milczeć. Takie zdanie ma o Jeżowskiej w "The Voice Senior"
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" pokazał, jak przygotowuje wodę dla krów podczas mrozów. Internauci nie wytrzymali
Niespodziewane wieści ws. Kwiatkowskiego. Kazadi przekazała na wizji