Król Karol "desperacko pragnie zobaczyć wnuki". Wyszło na jaw, co planuje

Nie jest tajemnicą, że król Karol III praktycznie nie ma kontaktu z dziećmi księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ulegnie to zmianie?

Książę Harry razem z Meghan Markle podjęli decyzję wyprowadzce z Wielkiej Brytanii i ułożeniu sobie życia w Stanach Zjednoczonych. Tym samym przestali pełnić obowiązki jako członkowie rodziny królewskiej. Brat księcia Williama od dawna pozostaje w kiepskich stosunkach z bliskimi. Odbija się to na relacjach króla Karola III z wnukami. Monarcha ma dość tej sytuacji. Co zamierza zrobić?

Zobacz wideo Brytyjczycy o królowej Camilli. Jak ją oceniają?

Król Karol III chce odzyskać kontakt z wnukami. Ekspertka nie ma wątpliwości

Król Karol III Archiego, syna Meghan Markle i księcia Harry'ego, widział zaledwie kilka razy. Wnuczkę Lilibet spotkał tylko raz. Ekspertka od rodziny królewskiej Jennie Bond w rozmowie z OK! Magazine zapewnia, że monarcha bardzo chciałby bliżej poznać wnuki. Mogą one też mieć udział w zakończeniu rodzinnego sporu. "Mogą przekonać króla Karola i księcia Harry'ego, aby wybaczyli sobie gorzkie awantury z przeszłości" - mówi. Ekspertka wspomina także o zachowaniu Meghan Markle.

Mam gorącą nadzieję, że Harry nie pójdzie za przykładem Meghan, która utrzymywała uparty dystans od ojca i większości rodziny

- zauważa.

Król Karol III odwiedzi Stany Zjednoczone? Ponoć ma to w planach

Tom Quinn, autor książek o rodzinie królewskiej, twierdzi natomiast, że król Karol III myśli o podróży do Stanów Zjednoczonych właśnie w celu spotkania się z wnukami, a tym samym z księciem Harrym i Meghan Markle. "Król rozmawiał o oficjalnej wizycie w Stanach Zjednoczonych w przyszłości i nie ma wątpliwości, że jeśli do niej dojdzie, zdąży odwiedzić swojego najmłodszego syna i wnuki" - mówi. "Desperacko pragnie ich zobaczyć i nie cierpi myśli, że Archie i Lilibet nie będą go pamiętać jako ciepłego, przyjaznego dziadka, jakim chciałby być" - dodaje ekspert. Niedawno córka Meghan i Harry'ego świętowała trzecie urodziny. Monarcha nie zapomniał o wnuczce. Według Toma Quinna miał wysłać do niej prezent i kartkę z tej okazji. Do zacieśnienia kontaktów z dziećmi Harry'ego ma namawiać go też królowa CamillaA po zdjęcia Archiego i Lilibet zapraszamy do galerii na górze strony.

Widzisz szanse na zakończenie sporu króla Karola i księcia Harry'ego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.