Karol i Camilla brylowali na Royal Ascot, ale to Anna skradła całe show. Spójrzcie na ten kapelusz

Cykl wyścigów konnych Royal Ascot to jedno z najważniejszych wydarzeń w Wielkiej Brytanii. Na zawodach pojawili się wystrojeni członkowie rodziny królewskiej. Księżniczka Anna przebiła samą królową.

Wyścigi konne Royal Ascot to prawdopodobnie najsłynniejsze zawody na świecie. To również okazja do założenia wyjątkowych strojów i pokazania się szerszej publiczności z jak najlepszej strony. Na tegorocznym wydarzeniu pojawiła się królewska para. Król Karol i królowa Camilla osobiście poprowadzili paradę powozów, która rozpoczyna pierwszy dzień wyścigów. "Mamy nadzieję, że ci, którzy są tutaj na torze wyścigowym i także ci, którzy oglądają wydarzenie z domu, będą cieszyć się pięcioma dniami najlepszych wyścigów, jakie ten sport ma do zaoferowania" - pisali w oficjalnym programie royalsi. Oprócz Camilli i Karola na wydarzeniu brylowała również Anna. Zdjęcia z otwarcia znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli?

Księżniczka Anna przebiła kreację królowej Camilli? Czerwień bije po oczach 

Królowa Camilla na otwarcie wyścigów założyła intensywny, niebieski komplet. Do tego fikuśny kapelusz w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że żona króla prezentowała się bardzo elegancko. Sam Karol nie zaszalał z kolorami, choć uwagę przyciąga kanarkowa kamizelka. Monarcha postawił również na czarny, charakterystyczny dla tego wydarzenia cylinder. Świetnie wyglądała księżniczka Anna. Siostra króla pokazała się w czerwonym płaszczu pełnym różnych ciekawych wzorów. Z jednej strony można było zobaczyć ptaki, z innej gałęzie i kwiaty. Dla przełamania palety barw na głowę założyła turkusowy kapelusz. Po zdjęciach widać, że obecność na Royal Ascot była dla niej bardzo ważna. 

Wyścigi Royal AcotWyścigi Royal Acot Fot. REUTERS/Andrew Boyers

Król Karol nie zwalnia tempa. Camilla ma pewne obawy 

Brytyjski monarcha wciąż przechodzi leczenie związane z nowotworem. Król jednak nie należy do cierpliwych osób i już teraz stara się pracować na pełnych obrotach. Dopiero co odbyła się parada na jego cześć. Teraz pojawił się na wyżej wspomnianym Royal Ascot. Obawy co do takiego trybu życia wyraziła sama Camilla. "Król czuje się dobrze, jednak nie potrafi zwolnić i wykonywać obowiązków tak, jak mu się radzi" - mówiła Camilla w rozmowie z Lee Child podczas niedawnego festiwalu czytelniczego. ZOBACZ TEŻ: Emocje wzięły górę u króla Karola. Oto co wyznał królowej Camilli

Kto prezentował się lepiej na Royal Ascot?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.