Wyjątkowa chwila pomiędzy księżniczką Charlotte i królem Karolem III. Urocze ujęcie

Na Trooping the Colour doszło do wyjątkowego momentu. Księżniczka Charlotte dzieliła piękną chwilę ze swoim dziadkiem - królem Karolem III.

Trooping the Colour był w tym roku wyjątkowy. To właśnie 15 czerwca poddani mogli pierwszy raz od prawie pół roku zobaczyć księżną Kate, która zmaga się z chorobą, lecz nie odpuściła urodzin króla. Najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej z uśmiechami na ustach prezentowali się także na balkonie. Dało się zauważyć, jak księżniczka Charlotte rozmawia z dziadkiem. Co za urocze ujęcie!

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o tym, że stawia granice jako babcia

Wyjątkowa chwila pomiędzy księżniczką Charlotte i królem Karolem III

Na urodzinach króla nie zabrakło oczywiście monarchy, jak i jego starszego syna księcia Williama. Z tej okazji pojawiła się nawet dawno niewidziana księżna Kate, której towarzyszyła trójka dzieci - książę George, księżniczka Charlotte oraz najmłodszy z rodzeństwa książę Louis. Na wydarzenie przybyli najważniejsi członkowie rodziny królewskiej. Zdjęcia z Trooping the Colour znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Uwagę zwrócił jednak uroczy moment pomiędzy Charlotte i jej dziadkiem - królem Karolem III. Podczas gdy wszyscy stali na balkonie, wnuczka monarchy spojrzała na niego z uczuciem, a następnie wymienili pomiędzy sobą kilka słów, co nie umknęło uważnym. Co za wyjątkowe ujęcie! 

 

Książę Louis dokazywał na ważnym wydarzeniu. Upominała go starsza siostra

Najmłodsze z dzieci księcia Williama i księżnej Kate znane jest ze specyficznych zachowań. Tym razem nie było inaczej. Louis nie był w stanie wytrzymać - zaczął podrygiwać, a także tańczyć podczas parady Gwardii Szkockiej. Jego kręcenie się od razu zauważyła starsza siostra. Charlotte, która stała tuż obok Louisa, postanowiła upomnieć brata. Ekspert od ruchu warg w rozmowie z "Mirror" podaje, jak miała wyglądać konwersacja tej dwójki. "Musisz przestać to robić. Obejrzyj paradę" - miała powiedzieć Charlotte. Sześciolatek nie miał zamiaru ustąpić i cały czas stawiał na swoim. "Nie zrobię tego" - miał odpowiedzieć. Starsza siostra bardzo jednak nalegała, aby Louis zachował powagę sytuacji. "Rób, co ci każą" - odparła. Na te słowa najmłodszy z rodzeństwa miał stanowczo powiedzieć "nie". 

Księżna Kate na urodzinach króla Karola III.Księżna Kate na urodzinach króla Karola III. Fot. REUTERS/Chris J Ratcliffe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.